Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feltörték a facebook-omat! Mi...

Deniel17 kérdése:

Feltörték a facebook-omat! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Tehát jött egy e-mail a gmail-emre hogy hol és mikor jelentkeztek be. De megváltoztattam a jelszót és ezt irja ki : (Sorry, something went wrong.

We're working on getting this fixed as soon as we can.)

Most mitcsináljak? Már akkor is ezt irja ki ha az oldalra megyek,csak úgy. Nah most mitcsináljak? Mégzárolni se tudom v. letörölni,mert nem enged be! Help Help


2011. okt. 23. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy másikat!De az email címed ne tüntesd fel.Én azt sem értem,hogy egy jelszót hogyan lehet kitalálni.
2011. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor törték fel igazából, amikor az e-mailben lévő linkre kattintottál.


A feltört profilt jelenteni lehet a facebooknak, csak használj egy jó linket, és ne azt ami a levélben volt:


[link]


Asszem ezen a linken például lehet jelenteni:

[link] /help/contact.php?show_form=cannot_identify&flow=pw_reset

2011. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

lehet tényleg csinálok másikat! Thx

De engem igazából az zavar hogy be se tudok lépni hogy zároljam v. végleg töröljem. Amit küldtél linket még az se jön be, ugyanezt irja ki (Sorry, something went wrong.

We're working on getting this fixed as soon as we can.) .

De azért köszi a segítséget:).

2011. okt. 23. 15:03
 4/5 anonim válasza:
53%
Csinálj uj jelszót
2012. febr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

De ha fel is törtétk akkor is kapsz az emailodra levelet hogy meg változtaták a jelszavad.

Ugy hogy keresd ki a levelet és aval a jelszoval lépj be és akkor változtasd is meg és csinálj másik emailt hogy nehogy ujra probálják feltörni.

remélem segitetem :)

2012. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!