Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lenne rá lehetőség belenézn...

Ha lenne rá lehetőség belenéznél a jövőbe?

Figyelt kérdés
Ti mit néznétek meg?
2011. okt. 23. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Jobb,ha nem tudom,hogy mi vár rám az elkövetkező időkben.
2011. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eddig is izgalmas volt a jövőm tudta nélkül...ezután is az marad... :) Én nem néznék bele ,de bele tekintenék....

Engem max az érdekelne hogy az emberiség mikor fog elköltözni a földről,hogy milyen lesz a világunk 500év múlva technológiai és testi fejlődésre lennék kiváncsi...És megnézném hogy az univerzumunk hová tágul...

2011. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy hiszem hogy a jövő nincs megírva. Számtalan lehetséges lefolyása lehet a jövőnek. Viszont ha választanom kellene akkor szívesen megnézném a saját életem szempontjából lehető legjobb és a lehető legrosszabb változatot (előbbit egyrészt azért hogy lássam tényleg van e esély arra hogy boldog legyek másrészt azért hogy legyen ami motivál ennek a jövőnek a valóraváltására, utóbbit meg azért hogy tanuljak belőle, elkerülhessem vagy enyhíthessem a rám váró sorscsapásokat).
2011. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
csak a következő lottósorsolásig.... :D
2014. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy IGEN!!!

Sokkal jobb életem lehetne, ha sosem érhetnének hirtelen csapások.

2021. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!