Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tanítanak az érettsé...

Miért nem tanítanak az érettségi évében olyasmit, hogy hogyan kell motivációs levelet írni meg számlát kitölteni?

Figyelt kérdés
Szerintem ezek szaktól függetlenül hasznosak lennének, és vannak olyanok, akik maguktól nem tudják ezeket megcsinálni, mert hülyék hozzá (mint én).
2011. okt. 23. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha hülye vagy akkor hogyan mész át az érettségin?

Reklám:

2011. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a számlák kitöltésével b@aszogasd a szülőket a motivációs levéllel meg a nyelvtan tanárodat,mert ezt nyelvtan órán tanítják(ha van rá idejük)

De ha nem megy semmi a levélből akkor menj el munkanélkülire és ott vannak tréningek amikre ingyé elmehetsz és ott megtanítanak rá elvileg...

2011. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, már megtanultam, de nehezen. Évekkel ezelőtt érettségiztem, de kínkeserves volt minden ilyenfajta dolog írása és intézése.


Elsőnek, igen, hülye. Nem mindenki ért ugyanahhoz. Egy dolog megtanulni száz tételt, és egy másik a számla kitöltése. Képzeld, lehet, hogy neked olyan, mint a karikacsapás, de nem mindenkinek.

2011. okt. 23. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!