Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon hogyan lehet a...

Facebookon hogyan lehet a jelenlegi profilképet egy régebben feltöltött profilképre lecserélni?

Figyelt kérdés
Van más lehetőség, mint a "méretre vágás az adatlapomhoz", vagy a kép újra feltöltésén kívül. Van egy képem amit 2x is kitettem már profilképnek az előbb említett módszerrel, tehát a kép 2x szerepel a profilképek mappában. Újra ezt a képet szeretném kitenni, de kéne valami módszer, hogy ne legyen harmadszor is a kép a mappában. (Bocsi, ha nem érthető, ahogy fogalmaztam, de sürgős lenne). Köszi! :)
2011. okt. 23. 20:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy egyik képet sem szeretném kitörölni.
2011. okt. 23. 20:29
 2/3 bánomisén ***** válasza:
Nem is kell kitörölni. A fotók között belemész a profilképek mappájába, rákattintasz arra, amelyiket fel akarod rakni és kész. Mindegyik benne marad a mappába és az fog látszani, amelyiket fel akartad rakni.
2011. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bánomisén ***** válasza:
*mappábaN - bocs.
2011. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!