Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mint jelent pontosan a gáz-ria...

Mint jelent pontosan a gáz-riasztó fegyvereknél a "rejtve" viselés?

Figyelt kérdés
Persze, nagyjából magától értetődik, lógjon rá a póló vagy pulóver, na de akkor is "dudorodik". Van erre valami konkrét definíció? Csak hogy a rendőrök ne szívózzanak.
2011. okt. 24. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A ruházatnak takarnia kell, csak ennyi a kitétel.

Tehát pl egy teljesen zárt combtokban sem hordhatod ruházaton kívül, hogy példát is mondjak.

A dudorodás nem probléma, nekem az ismerőseim se veszik észre, még azok sem, akik tudják, hol hordom. Ha nagyon eláll a tok, vegyél fel egy másik övet, amivel kívülről leszorítod. Kényelmetlen, de ha szükséges, jó megoldás. Mondjuk én már leszoktam róla, másnak így sem tűnik fel, hogy nagyon eláll.

2011. okt. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha töltött gázpisztolyt hordasz magadnál,ahhoz is kéne valami pappír nem?Meg azt sem hordhatod magadnál csak úgy...

A pontos jogszabályokat rá nem tudok ,de azt tudom hogy ugyanúgy cipelheted magaddal mint a lőfegyvert.Külön dobozba a fegyver külön dobozba a lőszer és ezt még egy táskába...

Amúgy azért is kell rejtve hordanod ,mert ezzel meg ijeszthetsz akárkit úgy hogy észre sem veszed,vagy csak félelmet kelthetsz és akkor rád küldik a kommandósokat... :)

Az övön csak akkor hordhatod ha szolgálatba vagy egy olyan testületnél ahol ezt megengedik...

2011. okt. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilván a kérdezőnek is van viselési engedélye. Csak akkor kell dobozban, töltetlenül szállítani, ha nincs rá engedélye.
2011. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
de övön nem csak szolgálatban lehet hordani?Mármint ha utcán megmotoz egy zsandár,simán bevisznek azért ha úgy tartanék magamnál egy gumicsúzlit csőrre töltve...,ha csak nem vagyok szolgálati ruhába és szolgálatban vagyok éppen nem?
2011. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engedéllyel, övön, ruha alatt, csőre töltve, biztosítva hordhatod. Ha megmotoz és megtalálja, elkéri az engedélyt, esetleg megszondáztat (ittasan nem lehet nálad).
2011. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor Én is veszek egyet!!!

Egy őrülttel több lesz az utcákon!! :)

2011. okt. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lassan az lesz az őrült, aki fegyvertelenül utcára mer lépni, főleg Pesten. :)
2011. okt. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem tagadom éjszaka vannak helyek ahova fegyver nélkül tényleg nem mernék kimenni....
2011. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!