Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan gazdag ismerősöd,...

Van olyan gazdag ismerősöd, aki nem boldog? Ha pénz nem boldogít, én nagyon szeretnék boldogtalan lenni miatta.

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
EZEK SZERINT A PÉNZ BOLDOGIT,MIVEL NEM IRTA SENKI ,HOGY ISMERNE BOLDOGTALAN GAZDAG EMBERT.
2012. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
82%
A pénz nem boldogit, de amit veszel rajta az igen!
2012. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 legion ***** válasza:
48%
Utolsó válasza nagyon igaz!
2013. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
igen, van olyan gazdag ismerősöm, aki nem boldog. sokra megy a pénzével, meg a gazdagságával, ha mellette boldogtalan... oké, jó ha van pénz, de az ő példájából kiindulva, nem egyenlő az igazi boldogsággal.
2013. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám szokta mondani:A pénz nem boldogít,de a hiánya boldogtalanná tesz.
2014. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Önmagában nem, CSAK a pénztől nem leszel boldog.

És igen, láttam már boldogtalan gazdagot, sokat is.

2014. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem olyan boldogságos dolog a gazdagság.Példa a mostani siófoki gyilkosság.
2014. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Nem fejtem ki részletesen... Talán érintettként beszélhetek... Sokszor éreztem tiniként, hogy szívesen visszaadnám a fenekem alá tolt kocsi kulcsát, vagy a más gyerekekhez képest pluszba kapott dolgaimat egy kicsit kevesebb verésért otthon vagy egy kicsit több lehetőségért őszinte véleményt alkotni a szüleimről úgy hogy ezt el is mondhassam nekik és meg is értsék.

Lehet hogy néha jobban eshetett iskolába menni kocsival busz helyett, de váltottam volna szívesen buszra ha cserében otthon nem minden apró dologért komoly szidásokkal (esetleg veréssel) vártak volna

2015. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van. Mert önmagában nem leszel boldog a pénztől.

Ha most nem tudsz mit kezdeni az életeddel, boldogtalan vagy, ezen a pénz sem fog változtatni. Persze ideig-óráig feldobna, de egy idő után elmúlna az újdonság varázsa, és ugyanolyan lapos lenne az életed.

A pénz önmagában nem boldogít, de egy eszköz arra, hogy olyan élményekhez juss, amelyek boldoggá tesznek.

De sokan a pénzüket csak anyagiakra költik (szép nagy ház, drága divatos cuccok, kocsi), ez önmagában nem boldogít, sőt.

Ha viszont elsősorban élményszerzésre használod fel (utazás, fesztivál, sport stb), pláne, ha van hozzá társaságod... Akkor tényleg boldogít :)

2015. nov. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nagynéném külföldön él, külföldi mércével mérve középosztálybeli, magyar mércével mérve gazdag. 23 évesen tudta meg, hogy az apukája igazából csak a mostohaapja, valójában szerelemgyerek. 24 évesen találkozott az igazi apukájával, aki 3 év múlva meghalt. Mindhárom gyerekének drogproblémái voltak, az egyik meg is halt 35 évesen.
2017. dec. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!