Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol vehetnék olyan nyakláncot...

Hol vehetnék olyan nyakláncot mint amilyen Sid Vicious-nak volt?

Figyelt kérdés
Hát nemsokára itt a karácsony és én arra gondoltam hogy a pasimnak vennék egy olyan nyakláncot mint amilyet Sid Vicious viselt. A vastag lánc egy R felíratú lakattal. Egy ilyen láncot viselt a Nana című animebe Ren. Szerintetek hol tudok venni olyan nyakláncot?
2011. okt. 24. 21:30
 1/2 anonim válasza:
bemész egy barkácsboltba veszek egy kb 20 cm hosszú láncot és veszel hozzá a tescoban egy vastagabb lakatot és kész. am csak úgy megsúgom, h. az egy vivien westwood nyaklánc és legközelebb rómában kapsz. de lehet, h. már van bécsben vagy pozsonyban is :)
2011. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszy a választ :))) de nem hiszem hogy mostanában kimennék külföldre emiatt x) Nem tudna valaki olyan boltot, akár online ahol meg lehetne venni azt a nyakláncot? Én eddig csak Ebay-en láttam, de hátha van más hely is ahol meg lehetne venni :)
2011. okt. 29. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!