Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen esetben jogosan tehetek...

Ilyen esetben jogosan tehetek panaszt?

Figyelt kérdés

Tehát már több, mint 1 hónapja dolgozok diákmunkát egy helyen. Több diákmunka közvetítő iroda, ide küldi munkásait (multijob, fürge diák stb...)

Mi olyan feltételekkel vállaltuk a munkát, hogy heti 4x 4 óra. De lehet valamelyik nap több is, de 4 nap legyen, kivétel betegség temetés és egyéb ilyen alkalmak. Most jön egy másik diák közvetítő iroda munkaereje, megjegyzem kevesebben vannak, mint mi és most lesz felvételi, a rosta nekik is ugyanaz, de a minimum 3 nap!

Nálunk volt olyan ,aki megkérdezte,hogy ha nem jön csak 3 napot,de ledolgozza 3 napban azt a 16 órát megfelel-e és közölték,hogy nap 4 a minimum!

Teljesen fel vagyok háborodva, azért, mert ők másik diák szövetségnél vannak??? Nekem is jó lett volna ,ha csak heti 3 nap, mert akkor egyik héten heti 4-et megyek, másikon heti 3.

Ráadásul volt olyan,hogy valaki hiányzott egy napot, mert fogorvoshoz ment és bepótoltatták vele 2 szombati napon. Ilyen esetben, tehetek panaszt,hogy miért van kivételezés? Vagy mivel ez új felvételi eljárás és a munka adónak joga van a változtatásra, ezzel kapcsolatban, fölösleges volna???


2011. okt. 25. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tehetsz panaszt.Te amikor elvállaltad a munkát,kötöttél egy szerződést a céggel. heti 4x 4 óra.

Azt hogy egy másik diákközvetítő milyen szerződést köt a másik diákkal,ahhoz neked semmi közöd.Neked azt kell figyelembe venni ami veled kapcsolatos.

2011. okt. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

De gondoltam, azért érdeklődöm, hát,ha van ilyen lehetőségem, mert ez nagyon frusztráló.....

2011. okt. 25. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!