Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az életfelfogásod?...

Milyen az életfelfogásod? Hogyan éled az életed?

Figyelt kérdés
Törtető vagy a munkában kevés szórakozással, esetleg csak szimplán élvezed az életet stressz mentesen? Más kombinációk is jöhetnek. Te milyen vagy?
2011. okt. 25. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyenlőre nem dolgozok hanem egyetemre járok de maximálisan teljesítek mindent , mindig a maximumra törekszem.Viszont szimplán élvezem az életet , nem stresszelek , sokat nevetek , bulizok.Engem mindig úgy neveltek hogy tudjak nyitni az új dolgok felé és sose savanyodjak be és ne legyek gyöpös , elfásult ember.
2011. okt. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én középiskolába járok és az arany középút híve vagyok. Elég jó vagyok az iskolában, de elég időt szakítok a lazításra és szórakozásra is.
2011. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sosem leszek gazdag, mert nem vagyok elég törtető. Szeretem a humort, az állatokat, a természetet, a filmeket, az utazást, szeretk olvasni, új dolgokkal megismerkedni,és próbálom meglátni mindenben a dolgok pozitív oldalát. Nem kesergek a múlton, a jelennek élek, Nem ítélkezem mások felett(kivéve az állatkínzókat,) legyen az meleg, zsidó, házasságtörő, egyéb... Nem foglalkozom mások dolgával, nem gyűlölködök, arra törekszem, hogy mindig a lehető legjobbat hozzam ki az adott helyzetből, ám azt sosem hagyom, hogy hülyét csináljanak belőlem.
2011. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
dolgozok. pozitiv életszemlélet, gondokon nem problémázok. ha eljön az idelye megoldom és ha elsöre nem menne akkor addig megyek amig meg nem oldodik. ez a munkámra is igaz persze nem vegyok bolond maximalista ha nem megy mégse hagyom. barátok havi szinten egy két buli vagy csak össze ülünk de van mikor csak a lakásba pihenek
2011. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!