Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Légyszi írnátok ilyen idézeteket?

Légyszi írnátok ilyen idézeteket?

Figyelt kérdés
Hát arról szóljon, hogy, szóval van egy barátnőm, aki el akarja venni a pasimat,, kellene egy idézet, ami megleckéztetné! :)
2011. okt. 25. 17:37
 1/3 Stella90 ***** válasza:
ne haragudj, de szerintem egy idézet még senkit nem leckéztetett meg...inkább menj oda az arca elé, és mond el neki, mit gondolsz...az a legegyszerűbb és legtisztább...az ilyen hátmögötti dolgoktól romlik el az összes barátság...
2011. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok, nem baj :),, már olyan régen írtam ki ezt a kérdést, hogy azóta már olyan ez az egész, hogy ignorál engem, elmegy mellettem koszontes nélkul, aztán meg én vagyok neki a legjobb barátnoje! utálom oooootttt!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 17. 17:41
 3/3 Stella90 ***** válasza:
hát sajnos ez róla ad szegénységi bizonyítványt...hagyd a p*csába :D
2011. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!