Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bocsi, nem tudtam hova kell...

Bocsi, nem tudtam hova kell irni, de halloween partira kellene vámpirfog. Házilag elkészithető?

Figyelt kérdés
Tehát a barátnőmmel azt beszéltük meg, hogy vámpirok leszünk egy halloween partinkon és egy a bökkenő, hogy nincs vámpirfog azaz agyarunk minden üzletet végigjártunk. Nem Magyarországon élünk. Ez van sajnos. Van valami oldal ahol meglehet rendelni, vagy akár valamit ami házi készitésű. Házilag lehet ilyet csinálni? Előre köszi a válaszokat. Sürgős lenne. Köszi.
2011. okt. 26. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem minden vámpírnak van vámpírfoga, csak akkor fedik fel, ha éhesek. :)

Festhettek a szájatokra fogakat.

2011. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát mi nem úgy akarjuk..mi rendesen azokat a fogakat
2011. okt. 27. 17:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem van valamim amiből lehetne csinálni. nem bizti, hogy beválik, csak most jutott az eszembe. Ha van esetleg fogszabályzós ismerősötök, akkor ő biztos kapott a fogorvosától, ilyen kis viaszrudacskákat, amik arra valók, ha tör a fogszabályzó, akkor rá lehet tenni. És ha kértek tőle, akkor csinálhattok belőle vámpírfogakat, és azt fel tehetitek a fogaitokra. Ha nincs olyan ismerőstök, akkor nincs ötletem... :D
2011. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jujjj ez nagyon jó ötlet, igen van fogszabályzós ismerősöm (az egyik barátnőm) tőle majd kérek, de ha nincs neki akkor még mivel lehetne?
2011. okt. 28. 08:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor gyújts meg egy mécsest, várd meg amíg leég és akkor is lessz viaszod... :D amúgy fogalmam sincs miből lehetne még csinálni.. :S
2011. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi ezt a választ is...hát még meglátom mi lesz meglehet h valahol az interneten kersek valami oldalt ahol meg lehet rendelni mert nekem nem csak 1 alkalomra kell
2011. okt. 28. 18:23
 7/9 Csengii válasza:
próbáld meg viaszt felolvasztani és fogsor formálni belőle és ha megdermedt akkor tegyétek fel
2012. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni készen vámpír műfogsort. :D
2016. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Van dremel multi gépem, azzal ki tudom neked a fogad tartósra alakítani...
2018. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!