Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Búcsúztató idézet az osztálytá...

Búcsúztató idézet az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Egy oszitársam elmegy a városbó, így persze asulit is otthagyja. Kell neki vinni egy egy idézetet, amit egy füzetbe összegyüjtünk név szerint, és ajándékba odaadjuk a búcsúztatón. Én nem igazán beszéltem még vele, jó ha tavaly óta (akkor keztük a 6osztályost) kb 5-6szor köszöntem neki, meg ö nekem, de soha nem beszéltünk. Ja és 8.osak vagyunk. Ötlet? Ami nem túl érzelmes,személyes, de azért búcsúztató
2011. okt. 26. 20:08
 1/5 A kérdező kommentje:

bocsi a hibákért :/

*:

városból

a sulit

egy-egy

összegyűjtünk

ő

asszem ennyi :P

2011. okt. 26. 20:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki fiú, ki lány?
2011. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Nem szabad félnünk elmenni, mert mindaz, ami számít, mindig velünk marad, még ha nem is akarjuk."
2011. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pajtásaim! értetek a bú;

Elhagyni, fiúk, titeket,

Ez fáj nekem, ez szomorít el,

Ez ver kebelembe sebet...

De nem! mi vigadtunk minden időben,

Igy hát szomorú a búcsu se légyen.


Petőfi Sándor

2011. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"A legszebb pillanat, amikor búcsúzunk, és a vonatra felszállsz, könnyes szemmel arra gondolunk, nehogy lemaradjál" :D
2011. okt. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!