Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 150 négyszögöl kertbe akác...

150 négyszögöl kertbe akác csemetét szeretnék ültetni vagy más gyorsan növő fát. Későbbi időben szeretném tűzifának kivágni. Kérdésem megye határtól milyen mesze kell ültetni? és milyen távolságra kell ültetni egymástól?

Figyelt kérdés
Továbbá mivel belterület. Kell-e engedélyt kérni hatoságtól?
2011. okt. 27. 08:49
 1/2 anonim válasza:
20 év múlva kivághatod.Az erdészek 40 év után szoktak "tarvágást"csinálni akácosban.Egyébként a kerítéstől 4-6 méterre kell ültetni.Én 50-60 centire ültetném őket egymástól.
2012. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Engem is érdekel ez a téma. Ha okosabb lettél köszönettel venném a "tudást".

Egyébként a hozzászólónak: 1-5 év alatt már lehet tüzifának valót szedni belőle. És egy ültetést 6-8-szor lehet szüretelni, sarjról szaporodik. Tényleg érdekel engem is, van nagy kertem, elférne benne .... nem menne a fizetésem fele a fűtésre.

2012. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!