Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Torvenybe utkozo ha egy ferfi...

Torvenybe utkozo ha egy ferfi a munkahelyen egy noi wc-t hasznal?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem az! Amúgy mindenki megérti az ilyesmit,ha a férfi jó okkal teszi. Mondjuk ha kukkol az más kategória, azonban a szükség nagy úr, mindenki azt a megoldást választja,amiépp kínálkozik! :)
2011. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Nem tréfa ez. Akár nővé operálást is elrendelhet a bíró.
2011. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban csak vécézni jár oda, akkor nem. Viszont nem nézik jó szemmel, hiszen arra való a férfi vécé hogy oda menjen.
2011. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A ferfi azert hasznalta a noi wc-t mivel a ferfit epp takaritottak,de ez meg nem torvenybe utkozo ugy-e?
2011. okt. 27. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az!
2011. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem törvénybe ütköző,de elég kellemetlen,és illetlen viselkedés..

Azért tudod volna várnia férfi 10 percet.Vagy ha nem akkor tudni lehet hogy a takarító mikor takarítja a wc-t és előtte elmenni.

Sajnos már jártam úgy,hogy nagy nyugodtan mentem a női wc-be,és rányitottam az ajtót egy pasasra aki éppen szart..A é..a férfi wc a férfiaké..Nőként én sem megyek be a férfi wc-be

2011. okt. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
igen sajnos apukámat ezért itélték 3 év börtönre:( azóta is látogatom mindennap.
2011. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!