Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy valakinek...

Lehetséges az, hogy valakinek hájas a hasa, de mégsincs melle?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én ezért félek legjobban az elhízástól. Most jelen pillanatban egyáltalán nincs mellem, de a hasam se hájas, csak egy nagyon pici rész van amit "össze tudok fogni". Ha esetleg híznék a hasamra, nőne a mellem is? Vagy létezhet olyan, hogy pl. van három úszógumim, de nincs mellem? -.-" :// Normális válaszokat, komolyan gondolom.
2011. okt. 27. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ahogy nincs célzott területre kifejtett fogyás, úgy nincs célzott testtájra való szalonnafelépítés sem.

Viszont ha elhízol és csöcseid nőnének... Nos, azok is lehetnek "szépek". Én is emiatt vettem kondigépet. Fogyni sokat nem fogok, de nem csak zsírszalonna fog borítani.

2011. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez adottság kérdése. sok olyan nő van aki alma típusú azaz nagy has és felül meg vékony, szinte semmi mell. nézz körül a családodban onnan talán kicsit kiderül kb milyen típus vagy.
2011. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajna van, ismerek is egyet, aki régen baromi szép volt jó alakkal meg az arca is szép volt, de túl korán (kb 15 évesen) elkezdett fogamzásgátlót szedni, amitől úgy meghízott, hogy nem kapott levegőt, és asztmás lett, és szteroidokat kellett szednie rá, amitől aztán még jobban meghízott. Mindezt azért, hogy 15 évesen már dughassák. És elég gáz látni a régi képein, milyen szép volt, most meg olyan segge van, mint Shreknek (de komolyan), és kövér, de a melle aránytalanul kicsi a hasához képest.

Egyébként ha ettől félsz, egyél nagyon sokat, és gyúrj a hasadra. De tényleg csak a hasadra, hogy szexi izmos legyen, másra semmiképp se, mert akkor a melled is izmos lesz, mint egy pasinak, és az undorító. Amúgy ha ennyire vékony és kismellű vagy, mért félsz az elhízástól? Ha eddig nem híztál, most mitől következne be a robbanás?

2012. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
vékony? ki itt a vékony? sajnos hájas vagyok én is mint Shrek. attól mert a hasamon nem három úszógumi van csak egy attól még visszataszító.
2012. márc. 17. 19:59
 5/11 anonim ***** válasza:
korod? nemed? :)
2012. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na most akkor miért írtad, hogy félsz az elhízástól, ha már alapból hájas vagy? Akkor meg mitől is félsz? Azt írtad, nem vagy hájas...

Mostmár nem értem, mi a problémád. Ha hájas a hasad de mégsincs melled, akkor nyilvánvalóan lehetséges, mivel magadon is látod, hogy létezik, akkor meg mért kérdezed meg, hogy lehet-e ilyen?

2012. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
félek attól hogy mégjobban elhízok. 17/L vagyok.
2012. márc. 18. 09:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondom, gyúrjál hasra. Egyébként mikor kezdtél el így meghízni? Vagy már alapból ilyen voltál kiskorod óta? Mert ha igen, akkor nem fogsz elhízni, ha meg nem, akkor ne zabálj annyit. Amúgy tudod-e, hogy ebből anorexia is lehet? Úgyhogy vigyázzál közbe magadra. Nem lesz melled, ha mindened lefogy.
2012. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

de ha mindenem lefogy akkor arányos lesz a testem.

nem, kiskoromban még akármennyit ettem nem híztam. ez volt úgy 14 éves koromig, azóta felszedtem (jó)pár kilót. és nem 'zabálok' annyit már bocs.

2012. márc. 18. 17:00
 10/11 A kérdező kommentje:
amúgy meg szívesen lennék anorexiás.
2012. márc. 18. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!