Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » VV5 Dya a legjobb fej aranyos...

VV5 Dya a legjobb fej aranyos szexi ennivaló :-) vélemény?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Tény, hogy szexi, de a stílusa kinyír engem. Az a hang, amikor megszólal... ill ahogy azt teszi, elég belőle annyi, amennyit az összefoglalón mutatnak.
2011. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Az a nő egy katasztrófa! Annyira ostoba,és szerintem nem egy kimagasló szépség.
2011. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ha ő szerinted ostoba akkor a Veronika mi? Azért van különbség, egyáltalán nem buta nő...
2011. okt. 28. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj.... neked ez a véleményed,nekem meg az! Nem tartom se szép sem okos nőnek,engem kifejezetten irritál!

A Diáról kérdeztél,hogy jön ide Veronika???

2011. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Az a nő egy katasztrófa! Annyira ostoba,és szerintem nem egy kimagasló szépség."


Hogy jön ide a Veronika? Úgy hogy ég és föld a két Nő, ha a Diára ezeket mondod akkor a Veronikára mit?


De felesleges ezen vitatkozni. :-)

2011. okt. 29. 09:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dya (y-al írja a nevét, ecsém -.-) olyan tipikus ikunuku plázap*csa mint annak a rendje. Veronika se egy észkombájn, de ő legalább nem egy ilyen csipogó kis r*banc.
2011. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!