Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rámtört a karácsoni láz :D...

Rámtört a karácsoni láz :D segítséég! (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

ma beszélgettem a barátommal és mondta hogy épp azon gondolkozik hogy mit vegyen nekem karácsonyra :O erre én "pánikba estem" és rögtön elkezdtem gondolkozni hogy én mit vehetnék neki :D ebben szeretnék segítséget kérni, mert már az összes alapötletem ellőttem a kapcsolatunk során :S

egy pár szó róla:

hmm hát először is kocsi b*zi -.- :D mindig csak autókat néz és minden autót kívülről fúj xD hobbija nem is tudom hogy van-e .. az a baj hogy már nem jut ideje nagyon hobbira :S de szeret gyúrni :D azt lehetne a hobbijának mondani :D és imádja az Adidas cuccokat :D 22 éves egyetemista :)


előre is köszi a válaszokat, és tudom hogy még korai ezen gondolkozni,de most valahogy rám jött :)


2011. okt. 29. 18:08
 1/4 A kérdező kommentje:
karácsonyi* :D
2011. okt. 29. 18:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Most hogy mondod... Rám is rámjött. :D
2011. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Valami meleg Adidas pulcsi, vagy kézi súlyzó?!

2011. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hmm a súlyzó nem lenne rossz ötlet.. de jár kondiba és van bérlete.. meg már mondtam neki hogy otthon kéne inkább edzenie, de ő jobban szeret az edzőteremben.

Igen a pulcsi elég jó :) lehet az lesz ha nem jut eszembe semmi kreatívabb :D

köszönöm szépen! :)

2011. nov. 1. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!