Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Ha nem eszed meg, ráboritom...

"Ha nem eszed meg, ráboritom a fejedre. Igen?" - Tettek már ilyet veled? Vagy Te a gyerkőddel, valakivel?

Figyelt kérdés
:)
2009. máj. 5. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Rendben.
2009. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

gyerkőddel??Az mi??

amugy igen mondtak már nekem ilyet de csak viccesen

2009. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
nekem itthon senki nem mondana iet, anyu már megszokta h nem eszem ugyan azt amit a család többi tagja így nekem külön összeüt vmit, ha nekem tenne egy ien kijelentést ráborítanám a fazekat
2009. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gyerkőddel-Gyerekeddel...Családos emberekre gondoltam ezen a ponton.
2009. máj. 5. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A nagypapám egyszer anyukám fejére borította a grízes tésztát, mivel anyukám húzta a száját, hogy miért nincs hús (elég szegények voltak, örülni kellett annak, ami van). Anyukám jól meg is lepődött rajta. :)
2009. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer barátnőmtől kérdezte a nagymamája, hogy mit főzzön.

bnőm: mindegy

nagyi: rendben akkor frankfurti leves jó lesz?

bnőm: jó

Na másnap az ebédnél bnőm nem akart enni a levesből nagyi fogta és szétkente a fején.:D

2009. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

En is gyakran mondom a lanyomnak de meg nem csinaltam semmit :))

Inkabb mas adok neki amikor mar lenyugodtam :))

2009. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Ilyet sose mondott Édesanyám, de az tuti, hogy a fél gyerekkoromat a tányér mellett töltöttem, mert nálunk addig nem volt elmászkálás, míg meg nem ettünk mindent. És még mindig itt vagyok, és nem is vagyok aberrált ember. Szóval jó taktika volt, és csodák csodájára azok az ételek, amik nem voltak szimpatikusak anno most kedvenceim közé tartoznak. :)) Köszi Anyu :DD
2009. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám mondta mindig ezt nekem óvodás koromban, mert elég válogatós voltam. Nagyon úgy rémlik, hogy egyszer meg is tette. Nem esküdnék meg rá, hogy nem csak álmodtam, de ő nem akarja beismerni h megtette, szóval lehet, hogy tényleg csak álom volt. Pedig tisztán emlékszem:)
2009. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
az osztályomból az egyik lány mesélte, hogy nem ette meg a tejbegrízt és anyukája a fejére öntötte :)
2009. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!