Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ikertesód? Kiváncsi...

Van ikertesód? Kiváncsi lennék jó sztorikra! Remélem értitek mire gondolok!

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ikertesom nincs, viszont ikerfiaim igen. Meg csak 3 evesek, de mar nagy csibeszek, es siman kihasznaljak a hasonlosagot (egypetejuek). Egyelore szorakoztatoak, de most megint ikreket varunk (es valoszinuleg megint egypetejueket), nem tudom, igy mennyire lesz vicces. :)
2009. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó neked, és gratulálok!
2009. máj. 5. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Ikrek..hát nekem a barátnőmnek volt egy ikertesója és tök hasonlítottak, egyszer össze is kevertem őket és a barátnőm nővérét csókoltam meg..elég gáz volt mit ne mondjak :D
2009. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jó sztori! :DD

Még várok hasonlókat!

2009. máj. 5. 21:33
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Apukámnak volt egy ikertestvér ismerőse. Egy nyáron vele volt táborba (csak az egyikkel (1)) és fociztak. Valahogy felrúgták egymást és az iker gyereknek (1) eltört a keze. Az ikertesó párjának (2) is megfájdult a keze és mire felhívta volna a testvérét (1), már szóltak a szülőknek, hogy eltört a keze. (Az 1 és 2 a külömbség a két testvér között.)
2009. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
unokatesóim ikrek és egy középsuliba jártak, ugyanannak tanultak és ugyanannyi diplomájuk van, egyszerre szerezték meg a jogsijukat és egyszerre kapták meg az első telefonjukat ami egyforma volt
2009. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Én egy ikerpár egyik fele vagyok.Nincs jó ikres sztorim, viszont kifejezetten kiütést kapok az "egyfromán öltözünk semmit nem csinálunk a másik nélkül" ikrektől.Mi a tesómmal teljesen mások vagyunk és nem is szeretnénk ugyan olyanok lenni.
2009. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Bocsi a kissé éles válaszért:S
2009. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Juj, hát én nagyon sokat mesélhetnék.

11 éves ikerpár fiaim vannak.Nagyon hasonlítanak, néha bevallom őszintén össze is keverem őket.

Egyforma az ízlésük, egyformán öltözködnek, ugyan az a lány jön be nekik.Egyszóval nagy a kötődés.

Múltkor sírva jöttek haza, hogy a tanítónéni elültette őket egymástól.:DNagyon aranyosak.De el sem lehet hinni annyira nagy a hasonlóság.

2010. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

Juj, hát én nagyon sokat mesélhetnék.

11 éves ikerpár fiaim vannak.Nagyon hasonlítanak, néha bevallom őszintén össze is keverem őket.

Egyforma az ízlésük, egyformán öltözködnek, ugyan az a lány jön be nekik.Egyszóval nagy a kötődés.

Múltkor sírva jöttek haza, hogy a tanítónéni elültette őket egymástól.:DNagyon aranyosak.De el sem lehet hinni annyira nagy a hasonlóság

2010. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!