Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy hülyeség, amit...

Lehet, hogy hülyeség, amit gondolok, de az indiánoknak nem nő "szakálluk"? mert én még nem láttam szakállas indiánt, illetve borotválkozni.

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány indiánt láttál már?
2011. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal nem igazán nő nekik szakálluk.
2011. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha igaz amit hallottam, akkor még gyerekkorukban (serdülőkorban, amikor elkezd nőni a szakál) kihúzgálják egyesével és így nem nő újra.


Persze lehet hogy ez butaság, de én valami ilyesmit tudok.

2011. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik: ha gyantával kitéped a szőrt, akkor is újranő.
2011. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezért is jeleztem, lehet hogy butaság.

De elképzelhető, hogy ha az éppen serdülő szörtüszőket újra és újra kihúzzák, akkor egy idő után nem nő ki ismét...


Nem tudom, csak ezt hallottam valamikor gyerek koromban és most a kérdésre ez előjött.

Elképzelhető, hogy tévedek, de a kérdés jogos, tényleg nem jellemző a szakálas indián! :)

2011. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2011. nov. 1. 19:49
 7/7 defi@nt válasza:
Én úgy tudom, hogy mikor elkezd nőni az arcukon a szőr, akkor (tényleg) azonnal kihúzzák és rákennek valami gyógynövényekből meg gyökerekből készült trutyit és egy életre letudták a borotválkozást.
2014. okt. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!