Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik az új...

Nektek hogy tetszik az új Gyakori kérdések? Melyik tetszik jobban az új vagy a régi?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, nekem a régi jobban tetszett. Jobban áttekinthetőek voltak a kérdések, még két oszlopban voltak. Most egy csomót kell görgetni az oldalt, hogy a megfelelő témához érj. Ráadásul a régi verzióban a kérdező hozzászólásai is jobban megkülönböztethetőek voltak.
2011. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az jobban tetszik, hogy a kérdező kommentje nem dőlt betűs, mert az személy szerint engem idegesített, de a főoldal nekem se tetszik így, hogy ennyit kell görgetni
2011. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A régi sokkal jobban tetszett...Ez nem áttekinthető
2011. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

selejt

szerintem a régi mindenkinek jobban tetszett

2011. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem is jobban tetszet a régi :(
2011. nov. 1. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja régi jobb volt,ez a sok görgetés,nem áttekinthető,a kezek bénán néznekki,és a válaszom nem igazán különülel a többitől.(erre már volt javaslatom:más színü legyen)
2011. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A régi sokkal jobb volt. :(
2011. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem az alapötlet jó, meg úgy nagyjából véve jobb, mint a többi magyar kérdezz-felelek oldal, de alapvetően kutya gagyi a kinézete... a réginek is, az újnak is. Times betűtípus, haha, a színek is bénák, haha.
2011. nov. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!