Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a világ legszebb nyelve?

Melyik a világ legszebb nyelve?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
A html.
2011. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bánomisén ***** válasza:
77%

Nekem a macedón, de ízlések és pofozok...


Első: XD

2011. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
pofozol??
2011. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom!!! Azt hittem a német. Megtanultam. Azóta nem tudom róla megállapítani, h tetszik e. Akkor azt hittem, az angol. Megtanultam, mostmár az se tetszik. Most olaszul tanulok. Azt hittem az a legszebb. Mióta tanulom, nem tetszik! Most ott tartok, hogy a spanyol. De azt már nem tanulom meg, nehogy ne tetszen!
2012. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
MAGYAR!!!
2013. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Magyar és angol.

Sokan szidják az angol nyelvet, hogy túl egyszerű (ennek ellenére sokan nem tudják), meg ilyenek, de szerintem lenyűgöző, pedig több nyelvet beszélek.


Egyébként igaza van az egyik válaszolónak, ha megtanulsz valamit, az elveszti kicsit a varázsát. De én az angolt azóta imádom, mióta beszélem, nem a hangzása miatt. A nyelvtana és az igeidők variációja is nagyon bejön.


Amúgy a spanyol tényleg elveszti a varázsát, ha megtanulod, de azért jó nyelv, ha érdekel, érdemes, mert sokan beszélik. Bár, ha az olasz nem tetszik már neked, lehet, hogy megtanulva a spanyol sem fog.

2013. aug. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
52%
Amerikai 100% :)
2014. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Süket néma na az lenyűgöző
2014. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, te nem kicsit vagy bunkó, és még csak nem is így kell leírni, amit írtál. Egyébként a magyar jelnyelv is lehet szép. De gondolom azt se tudod, hogy a jelnyelv is nyelvekre, nyelvjárásokra oszlik.
2014. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Francia, búr, német, izlandi, feröeri, grönlandi norvég, koreai, orosz
2014. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!