Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 14-15 éves lány mit...

Egy 14-15 éves lány mit kérhetne karácsonyra, ha nincs semmire sem égető szüksége?

Figyelt kérdés

.. vagy bízzam a szüleim döntésére?

kérlek, írd meg azt is, hogy Te mit kértél/kérsz + nem,kor

köszönöm :)


2011. nov. 5. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Kazettás Sony Walkmant
2011. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Azt kértem hogy szálljanak bele az új protézisem árába. 64/F.
2011. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
kiskutyát, hörcsögöt, halat, nyulat, papagájt, sminket, ruhát, telefont, ipod-ot, laptopot, macskát, pénzt és még kismillió dolgot kérhetnél
2011. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy 80cm-es malacot (plüss!!!) És egy focilabdát. Összesen:2500Ft

10/L

2011. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

szia. én most múltam 15.

először én is megvoltam lőve hogy mégis mit kérjek, mert tényleg nem volt olyan, ami nagyon hiányzott volna.

de aztán, megláttam az egyik kirakatban egy piros bőr válltáskát, már le is adtam a rendelést.

egyébként szerintem mindenképp adj valami irányt a szüleidnek, nehogy kellemetlenség legyen az ajándékozásnál.

egy saját fényképezőgép, könyv, bármilyen kiegészítő, ha van valamilyen márkás parfüm amire vágysz.

2011. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lány 11 és fél év: babzsákfotel, parfüm, hörcsögös dolgok(van egy törpehörim) stb...
2011. dec. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Alapozó 16L
2013. dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
milyen jó érzés lehet, hogy semmire sincs szükséged.:) érezd magad nagyon szerencsésnek:)
2014. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

protézis XD...

... na de vissza a témához, én 13 vagyok, és szerintem ne bízd a szülőkre, nehogy a végén még félreértsenek. Nézz körül néhány boltban, plázákban, a belvárosban nézz meg mindent, ajánlom a könyveket, amik esetleg nem a legújabbak, hiszen két-három éve is léteztek nagyon-nagyon jó írók. Válogass! Vagy újíts fel valamit, új lámpa pl, a régit meg elajándékozhatjátok, és így tovább.

2014. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!