Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már rég nem találkoztam a...

Már rég nem találkoztam a barátikörömmel, és ma taliztam velük és nem olyan volt mint régen! Lehet, hogy újra be kéne illeszkednem? Tudtok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 23:27
 1/2 Hanari7 válasza:

Az a körülményektől is függ, pl.: h mióta nem találkoztatok vagy a múltban mennyire volt jó a kapcsolatotok, na és persze a baráti körtől is. Én is hasonló helyzetben vagyok, nem rég találkoztam az egyik alapsulis barátnőmmel és alig tudtunk miről beszélgetni annak ellenére, h rég láttuk egymást. A lényeg az, hogy a tali vége felé már azért felszabadultabb volt a hangulat, de úgy érzem, h sosem leszünk már olyan jó barátnők. :)


Szerintem próbálj velük több időt tölteni és majd kiderül, hogy lehettek-e olyan jóban, mint azelőtt :D


U.i.: Bocsi, egy kicsit hosszúra sikeredett :D

2011. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Stella90 ***** válasza:
igen tudok...ne alkalmazkodj másokhoz...főleg ne utánozz másokat...legyél önmagad...ne majmolj...
2011. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!