Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » T-mobile-os tartozásom van,...

T-mobile-os tartozásom van, cirka 200ezer, de diák vagyok nincs keresetem és már elmúltam 18 éves, nincs ingóságom és a szüleim nem felelnek értem. Behajtható?

Figyelt kérdés
Mi történhet ilyen helyzetben, létezik, hogy behajthatatlannak titulálják a tartozást és elévül, amint letelt a megszabott időkorlát? Válaszotokat előre is köszönöm!
2011. nov. 6. 14:46
 1/3 zkriszti3 ***** válasza:
Nem behajtható.
2011. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem évül el, elég ha ötévente küldenek egy felszólítást.

Az első keresetedből simán végrehajtható lesz.

2011. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Édesanyámnak volt egy hasonló jellegű tartozása úgy 3 éve, akkor munkanélküli volt és albérletben éltünk így nem tudták behajtani rajta, azt mondták neki 5év múlva elévül, annyi, hogy addig nem lehet előfizus telefonja. Azóta már rég dolgozik és semmi lépés a behajtás felé, szóval lehet, hogy így megy.
2011. nov. 6. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!