Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Karácsonyvárás. Mit tegyek?

Karácsonyvárás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rám jött a karácsonyvárás.Nemsoká rendeljük az ajándékaimat a netről,és nagyon szeretném hogy hamar karácsony legyen.Jó 1 hónap,mivel tudnám magam elfoglaln?
2011. nov. 7. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én erre az oldira szoktam járkálni

[link]

és halgatni karácsonyi zenéket ezen az oldalon van sokk kozben rajzolgatok karácsonyfákat házat feldíszítve ahogy hógolyóznak a gyerekek és szánkóznak én már alig várom nekem már lassan meg vannak a karácsonyi öttletek :)

2011. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én meg már túl is vagyok a vásárláson :D
2011. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.Nagyon jó az oldal:D

Remélem még sok ötlet lesz,mert gyorsan el szeretném az időt "futtatni".

2011. nov. 8. 19:49
 4/6 anonim válasza:
már énis nagyon várom és énsem tudom mit tegyek hogy karácsony legyen minnél hamarabb:DD.nagyon szeretem valamiért szerintem olyan jó és meghitt na meg persze akkkor szokták adni a reszkessetek betöröket:DDD
2011. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jajj... időnként úgy rám jön a karácsonyhangulat :)::):).pl. múltkor nagymama szembe jön unokájával... de jó mindjárt karácsony :D

Nekem meglesz a várakozás az ajándékgyártással: ugyanis idén varrni fogok. És ha varrok, az jóóó sokáig tart XD

2011. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

11-08 15:17

ez tök jó oldal :)

2011. nov. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!