Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miféle mágia ez?

Nirvanafrick kérdése:

Miféle mágia ez?

Figyelt kérdés
Hogyan működik air wick színváltós illatgyertya? Miféle varázsigén alapszik?

2011. nov. 11. 15:55
 1/4 anonim válasza:
Most kezdtem el égetni, majd remélem, hogy mire elfogy rájövök. egy biztos: a kanóc melletti kis drót szerű szál nem varázslatra utal... :D :D (ha eléri meggyújtásnál a gyertya lángja, akkor kapcsol be...)
2011. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még csak tippelek,de én is akkor jövök rá ha elég,de mindenképp valami elektromos szerkezet.Az 100%,hogy fény hatására kapcsol be,és nem feltétlenül kell meggyújtani a kanócot.A kanóc mellett van egy kis fényérzékelő dióda,ami jelzi a lentebb lévő színváltós led diódának,hogy mikor kell bekapcsolnia.A áramforrást valószínűleg egy kis gombelem szolgáltatja.Ennyi a tippem:)
2011. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mágikus űbernanotechnologiás viaszréteg van benne, meg alul egy nanomanó amelyik baszkódja a kapcsolót.
2012. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jason Becker ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Nekem elfogyott a viasz (ill. a kanóc), nem égett tovább.

Felmelegítettem egy konzervdobozban a maradékot és lám, egy elektronikus szerkezet bukkant elő jól begyógyítva egy kb. bakelit-keménységű műanyag tokban elhelyezve.

Ami látszik belőle, az egy egy vörös, egy kék és egy zőld LED egy nyákon + egy fekete cucc, ami valószínű fényérzékeny kapcsoló. Gondolom elemmel működik...


Ha van ötletetek , hogyan lehet belőle perpetummobile-t csinálni én is szívesen veszem, mert tök jó pofa, de valószínűleg van benne egy gombelem. :D

2013. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!