Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik pesti pláza a legjobb,...

Melyik pesti pláza a legjobb, legnagyobb?

Figyelt kérdés

Ezek közül melyik szerintetek a legnagyobb és melyik a legjobb:

Mammut, Westend, Allee, Köki, Aréna, Duna pláza, Lurdy ház, Corvin?

Ha vmit kihagytam írhattok még ti is.


2011. nov. 12. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Westend
2011. nov. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. De írhattok kettőt, 1-et a legjobbra, 1-et a legnagyobbra.
2011. nov. 12. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát tisztaság szempontjából a Corvin a legjobb, a mosdón csak ámultam-bámultam, más plázák olyan mocskosak és nem csak a WC-k. Viszont nem a legnagyobb és nincs is sok üzlete.


Az Alle hozzánk nagyon közel van, nem a legnagyobb és sok mindent hiányolok belőle (Tally Weijl, Rossmann, Mc Donald's stb.), de annyira drága a bérleti díj, szinte lehetetlen megfizetni. A pelenkázója egy okádék, ráadásul csak 1 van belőle minden szinten annak ellenére, hogy minden mellékhelyiséghez ki van téve a pelenkázó jelzés. Így biztos, hogy nem a legjobb pláza.


A Westend jól felszerelt, kissé túlzsúfolt, de sok minden van benne, talán ez a kedvencem.


Az Aréna a nagy semmi közepén van és nekem nagyon rideg, nem igazán szeretem.


Az Campona is nagyon messze van és nincs benne annyi minden.


Árkádban sincs minden.


A Mammutot és a Mom Parkot szeretem, azokban sok üzlet van, a MOM-ban sok kedvezmény, a Mammutban sok üzlet és elég nagy.


A többi plázát nem ismerem.

2011. nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van még a Pólus, ami ugyan nem túl nagy, de egész jól lehet vásárolni, jó üzletek vannak. Az Arénában az a jó, h ingyenes a parkolás, de üzleteket tekintve sztem nem jó. A legnagyobb a Westend, bár a Kökiben nem voltam még, de nem hiszem, h a Westendtől nagyobb lenne. A Mammut jó, de elég drága. A Duna Plázában is kevés a jó üzlet, meg a Lurdyban, a többiben nem voltam még.
2011. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!