Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki öngyilkos akar...

Stella90 kérdése:

Ha valaki öngyilkos akar lenni, miért jön ide sírni meg kérdezgetni, hogy hogyan csinálja?

Figyelt kérdés
ha már valaki annyira öngyilkos akar lenni, nem sajnáltatná itt magát...
2011. nov. 19. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

az még haggyán,de az milyen mikor "felvágja" az ereit, lefotózza és megosztja fészbukon,mint tegnap az egyik ismerősöm:

[link]

2011. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A volt pasim csinálta ezt.Elkezdett zsarolni hogy ő öngyilkos lesz stb stb...De aki valóban öngyilkos akar lenni az nem híreszteli,nem zsarol,nem sajnáltatja magát,hanem úgy tesz mintha minden rendben lenne hogy ne is vegyenek észre semmit és terve sikerüljön.

Szóval ne vedd komolyan,legfeljebb beszélgess el vele és hátha jobb belátásra bírod.

2011. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
általában ezt is szoktam tenni...de egyébként az a kép...hát az nem érfelvágás, csak körzővel karcolgatás...csak gratulálni tudok...
2011. nov. 19. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

második válaszolónak neked télleg igazad van..és egyet értek veled..az elsőnek meg na hát ez k/rva idióta és még az ismerősöd még képet is tesz fel..hát ez szép..szánalom..-.-

na ja télleg csak "körzővel karcolgatás gyanus" nekem is..ja erről jut eszembe..

egyik nap a suliban a barátnőm oda hívott hátra az osztályba oda áltam elé,hogy senki ne lássa és azt mondta.:

-hé halli engem ugy kikészítettek tegnap a szüleim,hogy tiszta ideges voltam és nézd felvágtam az ereimet.

Felhúzta a puloverját és volt 3 db. karcolás amit gondolom tűvel vagy körzővel csinált és feljebb olyan helyre ahol alig látszanak az erei.

ez érfelvágás? gondoltam magamban na ez se komplett...alig látszottak a karcolások,de ő fel vágta az ereit.hűha ...kicszivem aér felvágás az nem ilyen ..mert ha felvágta volna az ert már visított volna és fájt volna a keze..ennyi ...szánalom -.-"

2011. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt várják, hogy mindenki őket sajnálja meg biztassa.
2011. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó előtti teljes mértékben egyetértek veled...ezt abszolút szánalmas... ennél többet minek is írni :D
2011. nov. 20. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!