Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljunk, ha unatkozunk? :S

Mit csináljunk, ha unatkozunk? :S

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 17:50
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
általában takarítani szoktam,olvasgatni,vagy átrendezni egy kicsit a szobám,de most egyikhez sincs kedvem:/
2011. nov. 19. 17:52
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
hogy jön ide rihanna meg az a bu.zi justin?
2011. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

és a pénisz..no meg a melegség??

WTF

..te szent lószar

2011. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
hát a tagek biztosítják azt h sokan tekintsék meg a kérdéseim:D
2011. nov. 19. 18:44
 5/22 anonim ***** válasza:
Írd be azt is hogy terhes.
2011. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

hát ez igen jó lett :)

ja na akkor értem márt :D

mit csináljatok..csináljatok..

hát ő egyedül vagy vagy a barátaiddal?.mert kicsit furin van mert amikor kérdeztél akkor többes számban kérdesztél viszont amikor írtad,hoy mit szoksz csinálni akkor egyes számban van.

amugy játsz valamit a neten..nézz filmet..

2011. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

egyedül vagyok,csak ilyen általánosításban írtam,ha érted mire gondolok.

hát már néztem filmet:/

2011. nov. 19. 19:10
 8/22 tomy88trance ***** válasza:
Verd a s*gged a földhöz :D Amúgy nem tudom,ha végképp nem köt le semmi akkor próbálj találni valami újat,ami leköt :D
2011. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy :S
2011. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

ha 20 év alatt vagy akk:

demotiváló, kommenthuszár, blogok.

hallgasd ezt: [link] :DD csináld meg ezt: [link] ha lány vagy akk neon.hu, mtv.co.hu, viviatv.hu, én háttérképeket szoktam innen mentegetni: [link] meg innen: [link]

hallgasd ezt: [link] :DD csináld meg ezt: [link]

neon.hu a fiúknak is élvezhető ha nem olvasod a sztárokról szóló hülyeségeket


ja és mentegess könyvjelzőket, mer én azt szoktam mindig. naponta lementek 2-3-at és amikor unatkozok akk megnézem őket. ezeket is onnan szedtem:D


ha meg fáradt vagy akk hallgass zenét, írok párat amiket pár ilyen "unatkozom, keressünk jó zenét" pillanataimban találtam: skrillex, noisia, deadmau5, pretty reckless, maroon 5, RHCP, nickelback, koRn, Green Day, My Chemical Romance, Linkin Park, meg mittoménmi:D gondolom ezeknek már nagyrészét ismerted, csak leírtam én milyen jó zenéket találtam pár ilyen unalmas óráimban;)

remélem segítettem

2011. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!