Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg tudnátok erősíteni, vagy...

Meg tudnátok erősíteni, vagy esetleg cáfolni a következő állítást?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy a nagyvárosikek és a vidékiek között van egy hasonlóság, egyik sem érzi magát jól a másik jellegű településen.

Sztem a pestiek (vagy más nagy város) nem tudnak mit kezdeni a vidéki (esetleg falusi) nappalokkal (unatkozás),


míg


a vidékiek (falusiak) számára a pesti (nagyvárosi) jelenti a legnagyobb gondot (gyakran nehezen alszanak el a sok zaj miatt).


Mit gondoltok erről? Aláírjátok? Megkérnélek titeket, hogy írjatok egy kort a válaszotok után!


Köszi a válaszokat előre is...



2011. nov. 23. 14:01
 1/4 bánomisén ***** válasza:

Nem tudom, kik azok a nagyvárosikek, de ha a nagyvárosiakról van szó, akkor már igen.


Én nem írom alá, mert nagyvárosban is képes vagyok magam jól érezni, kisvárosban, falun, meg tanyán is. Nem a településtől függ a közérzetem, hanem attól, hogy feltalálom-e magam ott. És feltalálom.

2011. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyváros kertvárosában nőttem fel, és ott érzem magam komfortosan. Bent a belvárosban pocsékul, vidéken jól vagyok. Ha télen kéne faluban élni, akkor talán kényelmetlenül érezném magam a hosszú sötét és a hideg miatt, félnék is. De nyáron minden szép, az élet könnyű, és imádok olyankor vidéken lenni...
2011. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 /Anita_'94/ ***** válasza:

Születésem óta Budapesten élek, de nagyon elhúznék ebből a mocsokból. A barátom valamennyire vidékinek számít (szinte összeér a település Budapesttel), de nagyon irigylem érte. Esze ágában sincs beköltözni a városba.

Úgyhogy csak félig vagy megerősítve részünkről :)

2011. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én falusi vagyok, de jobban szeretem a városi környezetet. (legszívesebben kertvárosban laknák) Bár mondjuk Budapesten nem biztos, hogy olyan jó lenne, de Szeged, vagy hasonló méretű városok pont ideálisak lennének.
2011. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!