Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen karácsonyi ajándékot készítsek rokonaimnak? 10/l Légyszi gyors választ, és sokat!

Üdvözlőlap kizárva. Valami olyat, amit itthon ellehet készíteni, színespapírból, esetleg egy nagyon pici nyomtatás (fekete fehér). Képalbum is kizárva!!! Rokonok: anya, apa, lánytesó, két nagymama. Léci sok választ! Oldalakat is linkelhettek! Ha akartok írok jellemzét a rokonokról.

Köszi!

2011. nov. 26. 16:04  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Comagolópapír?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont 2011. nov. 26. 16:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

őőő o_O Mit csináljak a csomagolópapírral? Amit eddig vettem, azt igenm becsomagoltam már. De mire gondoltál?

# 2/13Időpont 2011. nov. 26. 16:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

légyszi írjatok még!!

# 3/13Időpont 2011. nov. 26. 16:58 Privát üzenet

Anyukádnak készíts egy kis angyalkát, apró virágcserépből és ping-pong labdából. Nos, ilyesmit: [link] ,r:1,s:0

Apukádnak: telefonkönyv (kartonpapírból, nyomtatópapírból, színes papírral diszítve) (ha esetleg tudsz szerkeszteni táblázatot, akkor írd meg: név, telefonszám, e-mail cím, postai cím és nyomtasd ki annyiszor, amennyiszer szeretnéd, ha nem megy, akkor szép betűkkel megírhatod te is :) )

Lánytesó: attól függ. Ha nővéred van, készíts neki kis dobozkát (origami doboz), tegyél bele szaloncukrot, írj mellé idézetet például. Ha húgod van, hajtogass neki valami aranyos cicát vagy kutyát, olyasmit, aminek a hátuljába tudsz tenni csokit, vagy cukrot. :)

Nagymamáidnak mindkettőnek készíthetsz fejenként egy-egy origami dobozkát, amibe szintén szaloncukrot, édességet tehetsz. :) A mamák szeretik ezt, és ha rajzolsz nekik valamit, eldobják tőle magukat! :) Hajrá. :)

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont 2011. nov. 27. 12:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves Lilla!

Én is Lilla vagyok. :DDD Azzal kezdeném: Nagyon köszönöm válaszodat. Hasznos volt. Kerítek kis cserepet, és megcsinálom! papítdobozt már csináltam, de meg fogom megint csinálni :) Nővérem van, 14 éves. Tetszik az ötlet :) Apukámnak: Úgy értetted, hogy a telefonszámokat leírom, az ismerőseinkét? Ez nagyon jó ötlet :) Hozzá is kezdek! Nagyon aranyos vagy, jöhetnek még az ötletek, felponotztalak!!!

# 5/13Időpont 2011. nov. 27. 13:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, igen. Még egy dolgot mondok, Lilla. :) Amikor anyukám máshova ment dolgozni, akkor csinált a kollegáinak búcsúzó ajándékot. Az is ilyen volt, vagyis hasonló. Kis cserép, rajta papírgolyó, keze, lába és egy kis sapija volt.fel lehetett akasztani. Egy pillangó alakú valami filc anyag volt a szárnya. :)

# 6/13Időpont 2011. nov. 27. 13:30 Privát üzenet

Itt sok ötletet találsz :)

[link]

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont 2011. nov. 27. 15:05 Privát üzenet

Nekem nemrég ez az ajándék ötlet tetszett meg:

[link]

Nővérednek esetleg tudsz kiírni filmet,zenét és te dekorálhatod a tokot.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont 2011. nov. 27. 15:53 Privát üzenet

Oh, örülök. :)

Ez jutott még eszembe, és ezt végülis bárkinek lehet adni:

Szerzel egy hosszabb, "kecsesebb" üveget, vagy bébiételeset, amibe rétegenként színes fűszereket teszel. Például alulra bors, utána mustárbogyó, utána kapor és így tovább, amilyen fűszer van a háznál. Az üveg tetejét (kupakját) pedig befedheted egy szép csomagolópapírra, és az oldalára köthetsz egy kártyát, amire írsz valami szépet. :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont 2011. nov. 28. 21:13 Privát üzenet
Mondjuk illatos viaszgyertyát.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont 2011. nov. 28. 21:17 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy lányt húztam karácsonyi ajándékozásban. Imád Snowboardozni meg szereti az extrém sportokat. Vagy csak gy általában valami ötletes ajándék?
Mit készítsek a legjobb barátnömnek karácsonyi ajándékba?
Ki milyen karácsonyi ajándékot vesz? (többi lent)
Melyik a legszebb karácsonyi ének?
Mi a legjobb karácsonyi ajándék?
Honnan tudom elküldeni a legeslegszebb karácsonyi képeslapokat rokonaimnak?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!