Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot készítsek rokonaimnak? 10/l Légyszi gyors választ, és sokat!

Figyelt kérdés

Üdvözlőlap kizárva. Valami olyat, amit itthon ellehet készíteni, színespapírból, esetleg egy nagyon pici nyomtatás (fekete fehér). Képalbum is kizárva!!! Rokonok: anya, apa, lánytesó, két nagymama. Léci sok választ! Oldalakat is linkelhettek! Ha akartok írok jellemzét a rokonokról.


Köszi!


2011. nov. 26. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Comagolópapír?
2011. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
őőő o_O Mit csináljak a csomagolópapírral? Amit eddig vettem, azt igenm becsomagoltam már. De mire gondoltál?
2011. nov. 26. 16:23
 3/13 A kérdező kommentje:
légyszi írjatok még!!
2011. nov. 26. 16:58
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Anyukádnak készíts egy kis angyalkát, apró virágcserépből és ping-pong labdából. Nos, ilyesmit: [link]

Apukádnak: telefonkönyv (kartonpapírból, nyomtatópapírból, színes papírral diszítve) (ha esetleg tudsz szerkeszteni táblázatot, akkor írd meg: név, telefonszám, e-mail cím, postai cím és nyomtasd ki annyiszor, amennyiszer szeretnéd, ha nem megy, akkor szép betűkkel megírhatod te is :) )

Lánytesó: attól függ. Ha nővéred van, készíts neki kis dobozkát (origami doboz), tegyél bele szaloncukrot, írj mellé idézetet például. Ha húgod van, hajtogass neki valami aranyos cicát vagy kutyát, olyasmit, aminek a hátuljába tudsz tenni csokit, vagy cukrot. :)

Nagymamáidnak mindkettőnek készíthetsz fejenként egy-egy origami dobozkát, amibe szintén szaloncukrot, édességet tehetsz. :) A mamák szeretik ezt, és ha rajzolsz nekik valamit, eldobják tőle magukat! :) Hajrá. :)

2011. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves Lilla!


Én is Lilla vagyok. :DDD Azzal kezdeném: Nagyon köszönöm válaszodat. Hasznos volt. Kerítek kis cserepet, és megcsinálom! papítdobozt már csináltam, de meg fogom megint csinálni :) Nővérem van, 14 éves. Tetszik az ötlet :) Apukámnak: Úgy értetted, hogy a telefonszámokat leírom, az ismerőseinkét? Ez nagyon jó ötlet :) Hozzá is kezdek! Nagyon aranyos vagy, jöhetnek még az ötletek, felponotztalak!!!

2011. nov. 27. 13:24
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, igen. Még egy dolgot mondok, Lilla. :) Amikor anyukám máshova ment dolgozni, akkor csinált a kollegáinak búcsúzó ajándékot. Az is ilyen volt, vagyis hasonló. Kis cserép, rajta papírgolyó, keze, lába és egy kis sapija volt.fel lehetett akasztani. Egy pillangó alakú valami filc anyag volt a szárnya. :)
2011. nov. 27. 13:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Itt sok ötletet találsz :)


[link]

2011. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem nemrég ez az ajándék ötlet tetszett meg:


[link]


Nővérednek esetleg tudsz kiírni filmet,zenét és te dekorálhatod a tokot.

2011. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Oh, örülök. :)

Ez jutott még eszembe, és ezt végülis bárkinek lehet adni:

Szerzel egy hosszabb, "kecsesebb" üveget, vagy bébiételeset, amibe rétegenként színes fűszereket teszel. Például alulra bors, utána mustárbogyó, utána kapor és így tovább, amilyen fűszer van a háznál. Az üveg tetejét (kupakját) pedig befedheted egy szép csomagolópapírra, és az oldalára köthetsz egy kártyát, amire írsz valami szépet. :)

2011. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk illatos viaszgyertyát.
2011. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!