Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15/L Baj ha nem veszek a...

Elmo09 kérdése:

15/L Baj ha nem veszek a család összes tagjának ajándékot?

Figyelt kérdés
Nem mert nem akarok hanem ,mert ha veszek akkor miből veszek magamnak ajándékot?
2011. nov. 27. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Te magadnak akarsz ajándékot venni? Abba mi a jó? Szerintem ha van kézügyességed, rajzolj, vagy égethető gyurmából csinálj kis ajándékot, vagy süss finomságot. A családodnak mindenképp adj valamit. Nem kell drágának lennie, csak kis dolgot. Én azért bátyjáimnak nem biztos, hogy veszek, mert nem vagyunk valami jóban. Ha készíteni akarsz, de nem tudod, hogy mit, akkor szólj nyugodtan, tudok ötleteket adni. Nem kell venned, csak illik adnod.:)
2011. nov. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem ... hát gondoltam már hogy alkotok valamit :D de nem tudom hogy mit... mondjuk te is vehetnél neki ajándékot független attól ,hogy nem vagytok valami jóba, lehet megtörne a jég:)
2011. nov. 27. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk rosszban, csak olyan semmilyen viszonyban, mert máshol laknak. Ugyanis már mind a ketten elmúltak 20 évesek.

Ha nem tudod, hogy mit csinálj:

Ha szereted az origamit, itt van ajándékdoboz:

[link]

Itt meg gyönyörú lótusz van (a nővérem és a szüleim szeretik):

http://www.youtube.com/watch?v=pfMGjjW4avc

Vagy van tulipán:

[link]

Ennek szerintem örülnének.

Ha nem szereted az origamit itt vannak Karácsonyi ötletek:

[link]

Mint ez a hógömb:

[link]

Én mondjuk glicerint nem használtam.

Esetleg szerkeszthetsz képeslapot a gépeden, és kinyomtatod. Itt van néhány téli/karácsonyi idézet/vers:

[link]

[link]

Nekem az utóbbiban főleg ez tetszik:

[link] karv_010.html

[link] karv_005.html

Vannak szép képek:

[link]

Vagy:

[link]

Vagy vehetsz képeslapot, alig több 100 Ft-nél. És ha ráragasztod egy ajándékdobozra, amit kifestesz, szép lesz.

Origami ajándékdoboz:

[link]

És Mikulás:

[link]

Ezen kívül számos dolog van, mint az asztaldísz:

http://www.youtube.com/watch?v=YEShbfm0FDk

És a fenyőfa:

http://www.youtube.com/watch?v=kbzjUM61LNw

Persze van csillag é számos más origami is. Ha egyik sem tetszik, írj.

2011. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyik sem tetszik?MIND:D Megoldottad a problémám ...Egy angyal vagy<3Nagyon szépen köszönöm!Örök hálám !:)
2011. nov. 27. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Magadnak? Az igen..XD Ez új divat, hogy nem egymást hanem saját magunkat kell megajándékozni? Bocsánat, de ezen kiakadtam. Ígyis gondolom kapni fogsz szüleidtől és neked még az sem elég, hanem az ő ajándékaikból akarsz spórolni? Te tudod, de ne legyél már ennyire önző.
2011. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!