Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeintetek mit vegyek az...

Szeintetek mit vegyek az egyik fiú osztálytársamnak karácsonyra? Őt húztam és ház muszály megajándékoznom. De nem tudom mit vegyek neki.

Figyelt kérdés

Valamilyen tisztasági szert pl. dezodort vagy ilyen egybe csomagot amiben több dolog van tusfürdő és testápoló vagy az gáz?? :D

Sportolni nem sportol. Segítsetek lécccciii!!!!!

Ja igen 15 évesek vagyunk


2011. dec. 6. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Mi is nem rég húztunk:D Nekünk mikulás buli lesz ennek alkalmából. Én lányt húztam. Tavaly fiút húztam, és egy kis apróságot adtam neki, karkötőt, de ez mikulás buli :S a tied meg karácsony. Szerintem a felsoroltak közül vedd a dezodort :)
2011. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké köszi, ohh de szerencsés vagy hogy lányt húztál:D
2011. dec. 6. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Tavaly meg az húzott engem, akit én idén!:D
2011. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D
2011. dec. 6. 20:52
 5/7 Stella90 ***** válasza:
80%
remélem, a te ajándékod egy nyelvtankönyv lesz...egyébként te ismered a fiút...csak tudod, miket szeret...addig még van idő, ki tudod puhatolni...szerintem tisztasági dolgokat ne vegyél, mert még azt fogja hinni, büdösnek tartod... :D
2011. dec. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hátt nem nagyon vagyok vele jóba , oké
2011. dec. 7. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is. De esetleg csokit. Vagy valami tárgyat. Mondjuk ha szereti az energiaitalt. Vagy ha pókerezik pókert. :)
2011. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!