Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire jó a Gs labda a pokémo-ban?

Mire jó a Gs labda a pokémo-ban?

Figyelt kérdés
annyitzorongattá, vigyázták, meg anyámkinnya, de nem derült ki számomra, hogy mire jó... én nem láttam ezt a részt, amiben kiderül, hogy egyáltalán jó-e valamire...
2011. dec. 10. 13:31
 1/4 Evilkiller ***** válasza:

[link]


A GS labda mewtwo-t tartja fogva!

Nem tudom, hogy a sorozat végén, vagy majd csak a kisfilmek valamelyikében (eddig még nem jutottam el ^^) ki fog szabadulni...

2012. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A fenti csak egy fanfic. A GS labdában Celebi lett volna eredetileg, de mivel Celebi filmet kapott, ezért a készítők kiírták a GS labdát a sorozatból, tehát nem derült ki soha, hogy mire jó.

forrás: bagszipoke.hu

2013. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdés: mewtwo-t nem kapta el véletlen a rakétacsapat fönöke? vagy az valami klób?
2013. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as: Mewtwo egy Mew génjeiből készült pokémon. Mondhatjuk, hogy Mew felturbózott változata.
2014. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!