Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak Boszorkányok?

Vannak Boszorkányok?

Figyelt kérdés

Vannak,léteznek boszorkányok??? Ha iggen, akkor én is az lehetek?

Várom az ÉRTELMES!!!!!! Válaszokat!! Köszi :)


2011. dec. 13. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked nem. A boszorkányok szemetek, mert engem is kikészítettek. Te is szemét akarsz lenni? A varázstudók gyáva és önző emberek, aki nem tetszik nekik, hátba támadják, a többiekkel meg szórakoznak
2011. dec. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A boszorkányok szinte teljesen kihaltak. Magyarországon 3-4 családról tudok, akik vérmágusok, azaz a vérükben van a mágia - a többi csak halandzsa. Hogy kik? Normális emberek, egy kis fűszerrel megspékelve. Két fajta boszorkány létezik, akiknek a vérükben van a mágia, és akik tanulják a mágiát, az utóbbiak sokkal gyengébbek, és nehezebb dolgok van, ha a mágiával szeretnének bánni.


Hogy lehetsz boszorkány? Miért akarsz az lenni? Ez függ a kortól, találsz-e tanítót, vagy hiteles forrást, amiből tanulhatsz.

2011. dec. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszadónak a véleményét kikérem magamnak! E nézetek miatt irtottak a boszorkányokat régen... Ne általánosíts! Boszorkányok között is vannak jók és rosszak, mint ahogy az emberek között is. Valószínű téged nem egy igazi boszorkány bánt, hanem egy önképzett.
2011. dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó voltam: Az első válaszadónak még mindig: mire alapozod a véleményed? Konkrét bizonyítékod van?
2011. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen léteznek!és csak nagyon nehezen lehetsz az!Kell egy tanító és sok türelem! :))
2012. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gialia válasza:
szia boszorkányok igenis vannak!! saját tapasztalat,nem vicc egy részt a kortól függ de ne akarj az lenni nem is, én biztosan tudom hogy ilyen életet senki sem kívánhat magának ha csak nem akarja tönkre tenni magát jobb normálisnak lenni mint kívül állónak meg a bujkálás és a menekülés sem nyakig tejfel de ha így is az akarsz lenni priviben levelezhetünk és tanítalak majd de ehez komolyság kell
2013. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akkor tudnál engem tanítani? És tényleg fogok tudni varázsolni? És tudok majd repülni is?
2013. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!