Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim anorexiásnak...

Az osztálytársaim anorexiásnak neveznek, pedig nem vagyok az! Csak vékony. Mit tegyek? Egyre rosszabb a helyzet.

Figyelt kérdés
Nem vagyok anorexiás, teljesen egészséges vagyok! Ennek ellenére néhány beképzelt osztálytársam folyton ezzel piszkál. Hiába mondom nekik, hogy nincs igazuk, szerinted érdekli őket? Dehogyis. Egyáltalán nem vagyok sértődékeny típus, de ez mindig rosszul esik. Én sem örülök annak, hogy sovány vagyok! Visszavághatnék, hogy ők meg igénytelenek - dehát minek? Ők a nagymenők, én meg semmit sem számítok. Igaz, hogy nincs egy milliméter szabad hely az arcukon, annyi a pattanás rajtuk, hogy a hajukat néha hetekig meg sem mossák - mit számít? Engem lehet piszkálni, egymást nem merik. Mit tegyek? :S
2011. dec. 19. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy manökennek készülsz, akkor aztán lesz irigység!
2011. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
testsúly magasság alapján egy oldalon számold ki a testömeg indexedet.. ha a normális a testömeg indexed akkor nem vagy anorexiás, és ezt megmondhatod nekik. ha ezután is piszkálnak akkor tojd le őket.. ha pedig túl alacsony a testömeg indexed akkor bizony anorexás vagy és hízzál picit
2011. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tipikus gyerekbalhé.

Hallanak egy kifejezést és azt használják mindenre. Kb azon a színvonalon vannak, mint az óvodások, amikor Pistike jól meghúzgálja Zsuzsi haját, mert szereti.

Vágj vissza, amit úgy érzel, nekik talán nem jól esne. Vesszetek jól össze, aztán előbb-utóbb mást fognak kipécézni maguknak.Sőt, lehet még barátok is lehettek majd idővel. Ezeket a dolgokat szinte mindenki átéli gyerekkorában.

2011. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Volt vérvételem. Egészséges vagyok!!!

Ha pedig azt mondanám, hogy modellnek készülök, rögtön jönne a "jaj, pont te?!" meg a "ronda is vagy" megjegyzések. De valahol lesajnálom őket: nem vagyunk már kicsik, mégis úgy gondolkodnak, mint az ovisok! Nem akarok felvágni, semmi ilyen de szerintem egy kicsit érettebben gondolkodok náluk. Komolyan mondom, képesek egy tesiórai kidobós miatt egymás ellen forulni

2011. dec. 19. 23:10
 5/12 A kérdező kommentje:

"ha pedig túl alacsony a testömeg indexed akkor bizony anorexás vagy és hízzál picit"


Már megbocsáss, de ez még szerintem sem ilyen egyszerű. Az anorexiának különböző tünetei vannak. Például mindig kövérnek látod magad, mindig csak fogysz és fogsz szándékosan, hányatod magad evés után, satöbbi. Nekem ilyen tüneteim nincsenek.

2011. dec. 19. 23:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak irigyek, hidd el. Szeretnének ők is olyan vékonyak lenni, mint te, főleg, ha még az arcod is szép. :) Általánosban én is nagyon sovány voltam, és engem is a nagymenők piszkáltak miatta. Aztán az egyikkel összebarátkoztam, és bevallotta, hogy csak azért piszkáltak ezzel, mert ők folyton fogyókúráztak, de nem tudtak annyira vékonyra lefogyni. ;) Nyugodtan vágd a képükbe, hogy mit irigykedtek, kutyák. Annyira fog fájni nekik az igazság, hogy rögtön kuss lesz.
2011. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló gonddal küszködök mint te,kérdező!Én is elég vékony vagyok...Pedig nem éheztetem magam!SŐT!

Igaz hogy engem nem csúfolnak,de az nagyon rosszul esett,amikor biológia órán a bordákról volt szó,és azt mondta a tanár hogy akik véknyak,jobban kitudják tapogatni...Kapásból a fél osztály rám nézett!

2011. dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Engem is csúfolnak emiatt pl.:csontváz,girhes stb....

de én se tudom mit tegyek de úgy vagyok vele hogy először a másik gondom oldódjon meg .....

2012. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Irigyek...Ezt mond:

- Irigyek vagytok? Mikor mostad meg a hajadt utoljára? Szörnyen néz ki.Ja és néha nézz tükörbe, mert az arcod tisztára pattanásos, te igénytelen disznó!

2012. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az még nem anorexia hogy simán vékony vagy az alkatodhoz képest (én is egy pipaszár vagyok, 18-as BMI-vel, nagyszüleimtől örökölhettem ezt - folyton telefalom magam de semmit se szedek fel magamra). Izmosodni nem nagyon tudnék (lévén ektomorf alkat vagyok), max küzdősportot tanulnék az adna valamekkora önbizalmat.



A baj ott kezdődik (és ez az igazi anorexia) ha testképzavarod lesz (kövérnek látod magad és SZÁNDÉKOSAN le akarsz fogyni).

2012. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!