Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kocsmába jobb lenne...

Egy kocsmába jobb lenne dolgozni, mint gyorsétterembe kasszásnak?

Figyelt kérdés
Én a Burger KIngbe dolgozok,és egyre nehezebben bírom.Idegesít,hogy mögöttem a manager-ek állandóan "segédkeznek" aztán elhúznak,azt se tudom melyik rendelést csinálták meg,melyiket nem.Sokszor a kollégákkal egyszerre megyünk üdítőt tölteni,vagy krumplit szedni,nem férünk,kész káosz van mindig.Pörögni kell mint az állat,aztán jól leszidnak,ha nincs kint valami,ami újra kéne tölteni pl.pohár,vagy rámripakodnak,hogy miért nem szóltál,hogy nincs krumpli?!Holott én a közelébe se jártam,nem tudok ennyimindenre figyelni.A vendég kiszolgálása közbe nincs időm még krumplit is sütni,meg poharakat kikészíteni.Főleg ha kilóméteres sor áll.Ráadásul a vendégek is sokszor türelmetlenek,ha kocsmába dolgoznék,ott nem kéne a kajára várni,míg megcsinálják.Mi a véleményetek?Más munkát hiába ajánlatok,most sajnos csak ez a lehetőségem van :( (vagy gyár)
2011. dec. 20. 21:25
 1/3 anonim válasza:

Attól függ, mennyire szereted a cigifüstöt :D


Én ezt a sulit ajánlanám, hogy végezd el, eztán keress normális munkát...


Suli: www.katedra.hu

2011. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha lány vagy, a manager meg fó, csak rúgd tökön izomból. Az hatásos... Máskor nem fog beszólni :D
2011. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
fó = fiú... sorry...
2011. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!