Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit készítsek Apunak karácsonyra?

Mit készítsek Apunak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nem akarok gyerekeset, de nincs ötletem. Mi csinálhatnék? Itthon megtalálható dolgok közül kéne, nem akarok nagybevásárlást csinálni. 12/F
2011. dec. 22. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Attól függ, hogy mit szeret az apád. Ha van kedvenc együttese, írd ki c.d.-re. Ha valamilyen állatot szeret, vagy valamit, akkor nyomtass ki képeket, és ragszd valamire, vagy rajzolj. Hógömb, origami, rajzolás, faragj, vagy sós tészta gyurmázz. Egyéb izéket készíts.:)
2011. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

még csak 12/F vagy, szerintem nyugodtan lehet gyerekes ajándékod:) hiszen őt nem fogja zavarni, mert a gyereke vagy :) ha végképp semmi ötleted tanulj meg egy karácsonyi verset :D vagy ha játszol valami hangszeren akkor játssz neki valami, hirtelen nem jut eszembe semmi, én apukámnak adok egy cd-t amire a kedvenc zenéit írtam, és a külsején pedig karácsonyi minta meg a saját képe van :)

ilyesmi: [link]

2011. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!