Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gyűlölködőkön, a másokat...

A gyűlölködőkön, a másokat sértegetőkön, a provokálókon stb. kívül kinek áll érdekében az anonim (névtelen) kérdésfeltevés vagy véleményközlés? Hol van egy olyan weboldal, amelyen csak névaláírással lehet kérdezni, véleményt adni?

Figyelt kérdés
Níilvánvaló, hogy álnevet is lehet használni. Az is nyilvánvaló, hogy a kötelező névaláírás sokakat vissztarthatna annak a szemét-és mocsokhalmaznak a növelésétől, ami időnként összejön itt-ott.
2011. dec. 27. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Az utcán sem úgy sétálsz, hogy a nyakadba van akasztva egy tábla a neveddel, lakcímeddel, telefonszámoddal.


Továbbá név nélkül is lehet kulturáltan viselkedni, és névvel is lehet valaki paraszt. Nincs összefüggés. Nem az anonimitáson múlik ez, hanem a nevelésen (illetőleg annak hiányán).

2011. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem tudom hol van ilyen oldal de nem hiszem hogy ettől jobb oldal lenne az.

jól látod akinek nincs kint a neve az nagy valószínűséggel nem biztos a válaszaiban vagy tényleg nem rendeltetés szerűen használja az oldalt.

ha normálisan használnák akkor felmutatnák a nick nevüket hogy lehessen tudni ki volt az,még ha csak a nick néven is de lehetne tudni.

nekem sincs kint a nick nevem, nálam ez azért van mert ezt a regisztrációmat arra használom hogy aki nem rendeltetés szerűen használja az oldalt annak írjak,vagy ha lusta kikeresni ami kell neki azt eltudjam küldeni a pics@ba amiért lusta volt.

másik regisztrációmnál kint van.

2011. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zkriszti3 ***** válasza:
Nekem sincs nevem ,mégsem szitkozódok , ha nem tetszik egy kérdés , válasz nem reagálok rá. Nem érdekem szórakozni, kivétel a humor kategória ahol szintén megválogatom a kérdéseket.Butaságokra ott sem válaszolok.
2011. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért nincs kint a nevem (egy darabig volt), mert túl sok mindent tudtak meg rólam (akik figyelemmel kísérték a hozzászólásaimat, amiből elég sok van, mert benne vagyok a top 50-ben), és ez így nem volt jó, voltak akik szerettek, voltak akik utálni kezdtek, mert nem követem az általános vonulatot. Most sokkal jobb így.
2011. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 13:07

de miért árutál el infókat magadról?

2011. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk van egy kérdés, ami gyalázza a vegákat, és én is az vagyok, és válaszolok úgy, hogy keményen megvédem magunkat, akkor elárulom magam, nem?
2011. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát annyit meg tudnak rólad hogy vega vagy,de ez kb semmi.

ha személyes információt kérdez a kérdező megírod neki hogy ez t nem árulod el vagy meg írod neki privátba és kész.

2011. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!