Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok ciki/vicces történe...

Mondanátok ciki/vicces történeteket ami veletek történt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 09:50
 1/5 Amandaroza ***** válasza:
100%
El mentem a Bankba és rám jött a hasmenés,de olyan nagyon,hogy a biztonsági őrt kértem meg,hogy hagy mehessek el WC-re mert azonnal be tojok.Képzeld nem lehetett tiltotta a szabályzat.Már éppen sorra kerültem volna,de nagyon kellet már..Ezért meg próbáltam a legközelebbi presszóba bementi,zárva volt. Már majdnem elbőgtem magam ,most mit csináljak ,menten befosok ha nem találok WC-t. Végül becsöngettem egy magán lakásba és elmentem WC-re. De ez nem volt elég,,,még mindig csikart a hasam. Vissza nem mehettem ,messze laktam,ahhoz,hogy haza érjek. Akkor már a víz levert -4-5 C° volt. Mégis elindultam haza fele,de sajnos az úton nem bírtam tovább és be ment. Na én a világos színű farmeromba és a derékig érő dzsekibe,,na-ná hogy látszódott. A táskámmal takartam a hátsómat és úgy értem haza. :D :D 2 óra alatt kivakartam magam a sz@rból és azt mondtam,hogy még jó,hogy ismerőssel nem futottam össze..
2011. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úúúúú ez kemény!! :D
2011. dec. 29. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:

első..szakadok a röhögéstől xDD

lol :DD

2011. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Amandaroza ***** válasza:
100%

Most találtam :D a facebookon.

Ezzel a címmel! "HOPPÁ EZ MÉGSE PUKI VOLT" :D

[link]

2011. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
ez csak nekem volt égő....még amikor 5.-es voltam a suliban, akkor ugye mint majdnem minden 5.-es, keménykedtünk, hogy jajj de menők vagyunk már felsősök, és beszólogattunk a végzősöknek meg ilyenek. Egyik nap beszóltunk 2 csajnak (én is lány vagyok). Szóval elmentem wc-re és amikor kijöttem a fülkéből, ott volt az a két csaj. Először furán néztek, aztán az egyik elröhögte magát, én meg visszakérdeztem hogy: mi van nem tetszik valami?! ő meg röhögve mutat a lábam felé ahol kb 2 méter wc-papírt húztam magam után a mosdóban. Lángvörös fejjel halkan mondtam hogy: óó kössz. Egész héten menekültem a 2 csaj elől...
2013. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!