Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rendőrök, miért, a kisembere...

A rendőrök, miért, a kisemberekkel olyan nagy arcúak? A nagy halakkal szemben, meg be vannak tojva! Mit tanulnak ezek az iskolában? Valaki, találkozott már, normális rendőrrel? A nagy részük öntelt, műveletlen, a munkát kerülő emberekből kerülnek ki.

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 23:16
 1/8 gtgunár ***** válasza:
Én találkoztam: nyomozó volt.
2011. dec. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én találkoztam normális rendőrrel, nem is eggyel.


Megnyugodtál? Vagy most majd kapom a pofámba hogy biztos én is rendőr vagyok és csak védem a mundér becsületét?


Érdekes módon, ha én tisztességesen, korrektül beszélek egy rendőrhöz, az is mindig hasonlóan tesz. Persze ehhez az kell, hogy ne épp bűncselekmény elkövetése közben találjanak rám. Ilyen esetben nem kéne csodálkoznod, ha nem udvariasak.

2012. jan. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos van igazság,abban, amit írsz!De egy példát leírok:ismerősöm magánlaksértés miatt,kihívta, ezeket a szép és okos rendőröket.Ki is jöttek(kb.2óra),rögtön elkezdték a bejelentő adatait felvenni és leigazoltatni a bejelentőt!A magánlaksértő meg látta,hogy a bejelentővel vannak elfoglalva és "HUSS" úgy eltünt,hogy még a mai napig keresik
2012. jan. 1. 01:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az összes rendőr egy ro hadék aki a saját anyját is megbszná egy ezresért!Én szinte csak nagy arcú rendőrökkel találkoztam,ezek mindig a lóvéra mentek ahelyett hogy a bűnözőkkel foglalkoznának vagy esetleg kimenjenek oda ahova hívják őket mert ugyebár tudjuk hiába hívjuk a rendőrőket ha ki se jönnek (kivéve mikor a gárdisták gyülekeznek) ,nyugdíjas rendőrők is hitvány kutyák!Megkapják azt a nyugdíjat ami az Én normál keresetem fölött van és emellett elmennek dolgozni biztiőrnek és elveszik mások elöl a helyet és még roh adék kétszínűek ezek az emberek!!!Gyülölöm a rendőrséget mert csak dísznek vannak!
2012. jan. 1. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy a te faludba csak ilyenek jutottak, de szerencsére vannak tisztességesek is. Persze általánosítani sokkal egyszerűbb, ez tény.
2012. jan. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A rendőrök egy seggnyaló emberek! Nem is kell őket, ember számba venni! Egy munkakerülő,hitvány alakok!Ha igazoltatnak,nézd őket senkinek és semminek! Úgy is beléd kötnek valamiért!Nem hiába menesztettek decemberben,egy egész kapitányságot,valamelyik megyében!!!!!
2012. jan. 3. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha bunkón szólsz hozzájuk,akkor ők is bunkón válaszolnak.Vannak rendes rendőrök is és hülyék is,ahogyan tanárok között is van rendes és szemét.Egyébként te egy primitív nyomorék vagy kedves kérdező.Remélem kielégítő választ adtam amit a te kis csöppnyi eszed is fel tud fogni.
2012. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gialis!

Te is álomvilágban élsz!

Ez nem rendvédelmi szerv ami itt magyarországon működik!

Mindenki azt hiszi hogy azért utáljuk a rendőröket mert bunkók voltak velünk mert lehet hogy bunkón szoltunk hozzájuk?Aki ezt hiszi az idióta!

Én a köcsögökkel mindig normálisan beszéltem és tisztelettudóan.Csak tudod az a baj ahogy a jelvényt megkapják már rögtön azt hiszik hogy felsőbbrendűek és hogy nekik mindent szabad.

Ha a rendőrség tényleg a dolgát végezné akkor áruld már el miért nem tart minden hétvégén razziát egyik pesti diszkóban sem?Áruld már el ha otthon hagyod véletlenül a jogosítványod amit ők rendszerben megtudnak nézni akkor miért kell a nadrágod is otthagyni nekik?Áruld el miért van az hogy felhívom őket mert a fönököm luxus autóját összetörte egy román és megmondták a telefonba hogy nem jönnek ki,majd természetes egy a fönök ismerőse által jöttek ki.Mennyi olyat látni hogy a rendőrök szolgálat közben az útszélén alszanak,mi őket nem ezért fizetjük!Egyszer halottam olyat hogy egy motoros rendőr felháborodottan meséli a kollégájának hogy a köcsög motoros hogy képzeli hogy őt kielőzi,mert hogy ő egy rendőr.Nos Én láttam ezt a kielőzést erről csak annyit mondok hogy a zsandár ment 40-nel és a köcsög motoros kielőzte 50-nel és utána egyből félre is állította.Ez6 neked rendvédelem?Ha balhé van Én előbb hívom a barátaimat mint hogy a rendőröket.Érdekes mód azért más országokban jobban működik a rendőrség és hasznuk is van.Én a mieinket elküldeném lapátolni hogy csináljanak valami hasznosat is!

2012. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!