Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Este nem tudok elaludni,...

Este nem tudok elaludni, reggel nem tudok felkelni, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Egyfolytában ez van velem, vagy ha éppen el tudok aludni (este 10 körül) és másnap ha nincs iskola, vagy nem kell felkelnem valamiért, akkor baromi sokáig alszok (van, hogy 10-11-ig) ez pedig már nagyon idegesítő tud lenni egy idő után, hogy a fél napot elalszom és ráadásul utána még fáradt is vagyok.

Mitől van szükségem ennyi alvásra, és hogyan tudnám az "alvós órák" számát csökkenteni? (Ébresztő órára nem mindig tudok felkelni)

Bocsi, ha egy kicsit hülyén fogalmaztam :).


14/f


2012. jan. 3. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
én is tök ugyanígy vagyok :O 14/f
2012. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor legalább már azt tudom, hogy ezzel nem vagyok egyedül :).
2012. jan. 3. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez semmi, énis ugyanígy vagyok, de van hogy csak éjfél után alszom el, aztán másnap alszom délig.
2012. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Általában én is éjfél után alszok el, de nekem másnap iskola.
2012. jan. 4. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel. Éjszaka éjfélig meg 1ig fent vagyok, aztán, ha nincs suli képes vagyok délután 3ig is aludni. Suliidőben pedig egyszerűen alig lehet kirángatni az ágyból, utána meg egész nap ásítozok. Próbáltam már hamarabb lefeküdni, de ha sikerül is elaludnom, akkor se tudok könnyebben felkelni. Szóval ez egy nagyon tré helyzet. >< Te is próbálj meg hamarabb lefeküdni, hátha neked segít. Vagy igyál melegtejcsit. *-*


15/L

2012. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Én is így vagyok vele, hogy próbáltam már előbb lefeküdni, de 1x sem tudtam elaludni. A meleg tejnél pedíg nem is utálok jobban semmit :).

De azért köszi a tippet, várom a további válaszokat.

2012. jan. 9. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Jajj-jajj. A 11 óra nem késő a felkeléshez, hidd el. Én pl képes vagyok délutánig is aludni, mindegy, hogy hamar vagy későn fekszem le. Mondjuk általában későn szoktam, éjfél előtt egyszerűen nem tudok elaludni.
2012. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van még ilyen problémád? :D
2016. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!