Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legérdekesebb,...

Melyik a legérdekesebb, legaktívabb kategória az oldalon?

Figyelt kérdés
Persze lehet hogy reggel ez este az, de hogy van? És melyik a kedvencetek, szerintetek melyik érdekes? Miért :D?
2012. jan. 14. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán a családi kapcsolatok,kultúra-közösség,szerelem-szex a legaktívabb. Én legtöbbször a kultúra-közösség oldalt követem nyomon,ha kérdésem van igyekszem oda beírni,mert ott mindig kapok választ. Megfigyelésem alapján itt,az egyéb kategóriában sok megválaszolatlan kérdés van. Talán mert ez van a sor legvégén :) Hú,melyik a legérdekesebb? Talán az ezotéria :)
2012. jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a családi kapcsolatok a legpörgősebb, nem véletlen, hogy minden 2. kategórián kívüli kérdés szándékosan oda kerül, mert ott sokan válaszolnak (és viszonylag normálisan, mert pl. a Szex-szerelem is pörög ezerrel, de aki ott kérdez, sok jót nem remélhet).


A gyerekvállalás is nagyon aktív, főleg, mikor egymásnak esnek az anyukák kakis pelenkák és szoptatás miatt, de ez egy zártabb közösség, tényleg csak szülőknek lehet érdekes.


Nekem nincs kedvencem, mindegyiket figyelem, és amibe tudok, beleszólok. :D

2012. jan. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Családi-kapcsolatok, szerelem-szex, és talán még a szépség és divat kategória a legkedveltebb. Mostanában nézegetem az Ételek,italok kategóriát is :D
2012. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!