Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottatok róla, hogy vissza...

Hallottatok róla, hogy vissza lehet menni a múltba? A rádióban hallottam egyik reggel. De sehol sem találom a neten. Valaki megtalálta esetleg?

Figyelt kérdés
Egyik reggel volt a rádióban, hogy megcsinálták hogy pár másodpercre vagy talán izedmásodpercre vissza tudtak menni a múltba. De sajnos későn hallottam meg, és interneten nem találom sehol. Valaki hallott róla?
2012. jan. 14. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vissza a jövőbe 1. 2. és 3. rész. :))))
2012. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót..... Amúgy volt a tv-be egy műsor róla, hogy próbálkoznak. Majd mindjárt megnézem.
2012. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem fogom megtalálni, de egy tudományos adón volt a tv-be, hogy a molekulával hogy kisérleteznek. De ott tized- századmásodpercekről volt szó csak hogy visszautazni. Szóval nagyon kezdetleges.

Meg olyan volt, hogy pl. akik a valóságban a piras közelében vannak (mármint mellette) azoknak sokkal lassabban telik az idő, mint azoknak akik távol vannak tőle.


huhhh... nem fogom megtalálni. Pedig tényleg volt ilyen a tv-ben.

2012. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

azon az adón volt, ahol az a japán vagy milyen származású tudósember szokott lenni. No majd talán beugrik. Discovery Science-n talán.

Kutass te is utána.... :)

2012. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ez a műsor volt az:

[link]

2012. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

No mindegy! Ajánlom a Disc. Science adót.

Meg azt hiszem ezt is láttam és ezzel is keverem: [link]

2012. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
tényleg?? én nem hallottam róla, de ha tényleg igaz akkor ez remek! még akkor is ha csak pár másodpercre, az elején kell kezdeni, szóval ebből még lehet pár év is.
2012. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen. Ez igaz. De a fenébe is... nem találtam semmi videót róla. NÉzzétek azt az adót. Most a "féreglyukon át" részt még azt hiszem adják. Az is érdekes. A közelében megváltozik az idő gyorsasága és évszázadokat is lehetne utazni. Mondjuk ez már egy kicsit nekem nehéz felfogású volt :)))) Azt jobban értettem, hogy a néhány mp hogy működik.
2012. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja és még szerintem egy 80-100 év. Mi már nem érjük meg... szerintem :)))
2012. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

No itt a 27-esre ha ráclikkeltek, akkor az az Időutazás rész.Most vagy abban volt, vagy a féreglyukon át. Szóval nézzétek ezt itt meg:

[link]


Kicsit lejjebbhajtjátok és akkor ott a 27-es rész.

2012. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!