Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Drogosok! Igaz hogy a kokaintó...

Drogosok! Igaz hogy a kokaintól lehet beparázni?

Figyelt kérdés
spanom állítása szerint kipróbálta a kokaint és nagyon félt, az az parázott...ez lehetséges?
2012. jan. 15. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem. Fűtől és LSD-től vannak ezek, meg esetleg rossz minőségű herointól. Mondjuk nem kizárt, hogy kokainnak adták el neki, de mivel nem ismeri, így fogalma sincs róla, hogy helyette mást kapott.


(Ez a "drogosok" megszólítás kissé erős, nem gondolod? Ha te kipróbálsz 2-3 féle koktélt életedben, akkor már iszákos vagy?)

2012. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is fogyasztó voltam, csak nem értem hogy a koxtól lehet a pánikrohama az embernek mert a speedtől lehet és nem sokban különböznek!
2012. jan. 15. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:

A spuritól lehet pánikrohama az embernek??? nekem az ekitől volt de, csak amíg be nem ütött rendesen, nem tudtam elmondani mi a bajom, fuhh ilyet még sosem éreztem..

ha felütik vmivel a cuccot akk parázhatsz tőle

2012. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem igaz de ha parázni akarsz nézz 1 ilyesztő horrort egy kis LSD 5 perc mulva kikapcsolod a tévét és rettegj nekem bejön és mindig más a film vége sőt még ha át hivsz pár havert még ilyesztőbb mert ők is mindent látnak majd
2012. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A speed okozhat szorongást, pánikot, és valószínű, hogy vagy hazudott vagy eladták neki a 2000 Ftos hősutcait 12000-ért. A kokaint nem lehet csak úgy kipróbálni, ahhoz ismerősök kellenek.
2012. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beparazni nem igazan lehet tole normalis hasznalat mellett, de huzamosabb ideig tarto hasznalata utan es lehet h az anyag minosegetol is fuggoen de lehetnek paranoias tunetek vagy tomegiszony.vagy halalfelelem is lehet a kovetkezmeny.Egyedul nem ajanlatos hasznalni.Nem gyerekjatek!
2012. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!