Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor jön már meg a személyi?

Mikor jön már meg a személyi?

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz 2 hete, hogy voltam csináltatni személyit. Még mindig nem jött meg pedig kellene a munkavállalásomhoz, mert nem fogadja el a (német) APEH az ideiglenest. Itthon csináltattam Mo-on. Mikor várhatom, hogy jön, mert mire még kijön németbe az 3 nap és alig tudok már dolgozni. Valamit nem lehet itthon tenni, hogy megsürgessék az ügyet?

2012. jan. 15. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 1 het mulva mar kesz is volt! Szerintem menj be es kerdez ra vagy erdeklodj telefonon.
2012. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az okmany irodat hivjam vagy van vmi központi szam?
2012. jan. 15. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Az okmany irodaban kerdezz ra, hogy naluk mennyi ido, mert te mar x ideje voltal csinaltatni es meg nem kaptad meg. En amikor tavaly voltam csinaltatni, kozoltek, hogy mar nem kuldik ki postan mert draga, ugyhogy nekem kell bemennem erte. Nalatok nem tudom ez, hogy van, de az is lehet, hogy csak elkeveredett...
2012. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!