Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hiszem, tetszem egy...

Azt hiszem, tetszem egy fiúnak, de én másba vagyok szerelmes. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, aki mindig engem néz, próbál rám mosolyogni, stb. Szerintem tetszem neki, de ő sajnos nagyonnagyon nem az esetem. De már egy éve szerelmes vagyok az OSZTÁLYTÁRSÁBA... (Ő nagyonnagyon cuki *.*). Mit tegyek? Nem akrom megbántani a fiút, de tényleg nem tetszik nekem. Ugyanakkor hogyan tudnék legalább összebarátkozni azzal, akibe szerelmes vagyok?
2012. jan. 17. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nők :D Nos kedves lány, sajnos el kell utasítanod előbb utóbb a srácot, meg kell mondanod neki hogy nem az eseted hogyha nyomulni fog, MÁST NEM TEHETSZ, nem tudod úgy megoldani hogy nem bántod meg, fogadd el. A sráccal pedig úgy barátkozz össze hogy csak odamész hozzá és elkezdesz beszélgetni, szia mizu mit csinálsz suli után :) kell még valami irj privit
2012. jan. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha össztöröd a szívét. (talán) kiheveri. és még utólag hálás is lehet érte.


egyszer nagyon összetörték az enyém. de utólag örülök . mert egy másik csalódást jobban viseltem. anélkül befordultam volna végleg. (öngyi nem lettem volna)


de azóta megtaláltam a párom.

2012. jan. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fiúk nem olyan lelkisek egyébként. Mondd meg neki kedvesen és kész.

Amúgy meg sokszor csalóka az élet. A másikba vagy szerelmes, de nem lennél mellette boldog, mert nem szeret téged. A szerelem egyébként is elmúlik és úgy nem is tudhatod, hogy mi az igaz szerelem, ha viszont nem szeretnek. Az igazi szerelem a viszonzott szerelem, ami elmúlik, de a kölcsönös szeretet örökre fennmarad.


Ha nem viszonzott a szeretet, akkor nem szerelmes vagy, csak belehabarodtál. De sokszor megszívtam ilyennel gyerekkorban, aztán megtanultam lazábban venni dolgokat és amíg a másik érzésében nem vagyok biztos (nem elég hogy járunk, hanem bizonyítsa, hogy szeret), addig igyekszem nem táplálni érzelmeket iránta.


A fiúkat jobban vonza az a lány, aki nem mászik rájuk és akit nekik kell meghódítani. Te annyit tehetsz, hogy beszélgetsz vele. Miért érzed szerelmesnek magad? Mit szeretsz benne? a hobbijait, ahogy viszonyul hozzád? Szoktatok egy haveri körben lenni? Gondolom ott tetszett meg! gondolom sok mindent tudtok egymásról? Igy már érhető lenne, hogy tetszik neked, de ha meg nem is szoktatok együtt beszélgetni vagy ilyenek, akkor milyen tulajdonságába vagy szerelmes szerinted? Mit jelent ez: "Ő nagyonnagyon cuki *.*" A cukiságba nem lehetsz szerelmes, meg a külsejébe se. Szerintem előbb tisztázd magadban az érzéseid, hogy miért pont ő! Aztán könnyebb lesz tanácsot adni.

2012. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi mennyire egy cipőbe járunk
2012. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!