Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyukámnak...

Hogyan mondjam el anyukámnak hogy pelenkára lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Hogy mondjam el anyukámnak hogy néha néha ágyba vizelek? (nagyon szégyellem) és ezt már unom hogy állandóan nekem kell (belecsempésznem a szennyesbe a lepedőt) mit tegyek, hogyan mondjam el nekik?
2012. jan. 18. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
biztosan feltűnt neki már. Szerintem ne igyál alvás előtt egy órával már semmit, valamint menj el wc re. Am mennyi idős vagy?
2012. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 raynie ***** válasza:
Osztozom az előző véleményében.
2012. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ementali ***** válasza:

Én nem osztom az előzők írók véleményét, mivel az éjszakai bepisilés nem az esti sok ivás és a bepisilés elmaradás pedig nem a szomjazás függvénye. - Önmagában az, hogy nem iszol, amikor szomjas vagy, az is okozhat bajt. -


Az éjszakai bepisilésnek lehet szervi (elváltozás), pszichés okai vagy egy hormon jellegű anyag termelésének a hiány, mely azért felel, hogy éjszaka ne termelődjön annyi pisi, mint nappal.

Bármelyik eset áll fenn, ezt meg kell osztani a szüleiddel, mert csak orvos tudja megállapítani a pontos okát és kezelést javasolni, mely megszünteti a problémát.

2012. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!